Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Něco o mě

Já, Qítko a Beníček

 

 Co o mě říci... ti co nepoznali nepochopí, ti co poznali a neutekli...moji přátelé... ti mě znají...

Se psíky jsem začala cvičit v 10ti letech s kříženečkem NO Beníkem, kterého mám po svém boku do dnes jako domácího miláčka. Co se týče Beníka vyzkoušeli jsme spolu Od sportovní kynologie, přes záchranařinu, tanec se psem až po Agility. Moje srdcovka... stopičky mě ale vedli směrem ke sportovce. A tak se k Beníkovi přidal můj první maliňák Akim - BOM bez PP. Akimek mě ale z rodinných důvodů musel opustit. Ostudu však neudělal. Sloužil u německé armády. Po Akimovi jsem dostala malou Anetku. Maliňačka opět bez PP. Anetka ale bohužel nebyla pro sportovku stavěná a obrany jí byly vyloženě proti srsti a tak  se Anča moje malá přestěhovala k jedné milé rodině jako rodinný mazlíček. Po Anetce k nám přišla první maliňačka s PP což bylo moje Qítečko. Qítečko měla jako malá úraz a přišla o nějaké ty zoubky. Přesto se ale statečně pere dál a i přes svůj handicap maká na 150%. Naše nejmladší členka rodiny je malá Croyance - Tequila. Zatím miminko, ale už se těším na naše společné zážitky.

Ke svým cílům... Cíle jsou veliké a někdy ještě hodně vzdálené. Co se týče pesanů, to je tajemství ale určitě se budeme snažit jít tak daleko jak to půjde. A když to nepůjde taky nevadí :-)

 Qítko zatím ve stoprocentním zápřahu, Beník si užívá dědkovství ale všechno to nějak kloubíme a prokládáme vejletama :-) Malá Tequilka je děcko na 100% a ještě nějakej ten pátek to tak zůstane. Není kam spěchat ;-)

A k těm informacím...  členem KK Miroslav, bytem Velké Němčice a potkáte nás... tam kde si dáme sraz


TOPlist