Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Archiv

25.12.-1.1.2011 super tejden u Anet :-)

Tejden mezi Štědrým dnem a Novým rokem jsme s Beníkem a Qítkem strávili v Adamově, u Anetky a Arťase. Týden jsme si opravdu užili. Kousali jsme, poslušnosťovali jsme, agilitovali jsme no a hlavně blbli o 107! O zábavu bylo každej den postaráno.  Přikládám videjko jak to psíky bavilo :-)

 
 

 
Hodně si ( a to ne jen psíci ale i Anet) vyhráli s tzv. ,,Srandou za 50kč"  aneb jak dokáže zabavit jeden létající talíř. Ten se zalíbil ne jen mladší populaci ale třeba mému Dědkovi, ze kterého se stalo rázem malé štěndo. No více na fotečkách pod textem.
Silvestra jsme si užili celkem v poklídku na Adamovském cvičáku a v jeho okolí, no a 1.1. jsme byli nuceni se rozloučit. Děkuju všem za super tejden a za to že nás tak suprově vzali mezi sebe. Obvzlášť díky anet za prostě suprovej tejden. :-)
P.S. Fotečky se podle mě fakt povedly tak je omrkněte jestli chcete :-)

 

5.12.Sněžný víkendík :-)

Tak nám konečně napadl snížek a tak přináším fotečky z prochajdy a lítání ve sněhu :-) tak snad se budou fotky líbit. :-)

 

12.-14.11. Víkendík s Anetkou :-)

V pátek hned po práci jsme s Anetkou, Beníkem a Qítečkem vyrazili vztříc serpentiny do velehor jménem Adamov. (Místo plné divů a zajímavostí jak jsem zjistila). Po cestě jsme přibrali Artíčka a hurá na cvičák podělat si nějaké ty poslušnosti a hlavně potrápit Simču a radku ( no co musim nějak zařídit aby se na mě jen tak nezapomělo :-D). Na cvičáku jsme srávili až do večera. Po cvičáku už jen deratizace no a rozebírání možného i nemožného. :-)

Ráno jsem byla vykopána z postle a nakopána do auta a razilo se smer rájec jestřebí kde se konaly závody. Sešla se nás tam celá parta. Anetka Bartošová a Naďa Nezvalová za kategorii ZM Jana Vyhnalíková, její kamarád a Ja do ZVV1 no a Lukáš Kobolka jako podpora neboli držka. :D Závody posuzoval Milan Oliva. Výsledky byli takové že Naďa byla po losu (2.3. a 4 místo) 4. :-( bohužel neměla štěsti na los. Anetka bohužel disk ale jinak byl výkon opravdu velmi slušný! Janča byla 3. a Ja s Qítečkem první. Všem opravdu moc gratuluju.

Závodem ale náš den ještě nekončí. Na cvičáku jsem přibrali Beníka a šlo se na jakousi velehoru ( prej vubec to nebude do kopce... joooo tomu budu ještě někdy věřit že Anet!) potkali jsme srnu co šplha po stromech opravdu dobře jsme vyběhali psíky, a pomale se vrátili zpět.

Tím ale stále sobota nekončí :-D po cestě ze cvičáku jsme stihli ještě tajnou misi špehování aneb hlad je největší nepřítel úspěchu... :D no a večer ukout pikle o budoucnu, ukuchňat bramborové hody a přijít na důležitý poznatek sebezáchovy... nikdy se nesmát v leže na zádech :D hrozí udušení...

V neděli ráno jsme povenčili no a hned na to dofrčel Lukášek s Atosem. Zvládli jsme si s Anet suprově zakousat a zase pořádně zatrénovat. No a pak už jen hurá domů.

Anetce patří dík za skvělej víkendík, Luky dáky za obrany :-) a Janči Vyhnalíkové za opět super fotečky :-)

 

 

7,11, Trénink KK Miroslav s Jančou a Lukášem

V sobotu večer k nám dofrčela Janička s Qwenuškou a Arňáskem, povenčili jsme, pokecali co je nového a co starého, pokoukli filma a šlo se spát.

Ráno brzký budík ( i přes veškeré protesty jsem byla vykopána z postele :-(  ) a jelo se na stopičku. Na poli na nás už čekalo hejno bažantů, které jsme včere uvítali ( těžko na cvičišti...no však to znate ne :D) Qitečkovi jsem šlápla jednu lomatou... devenka byla zmatena jak Kača v čepici ale obešla stopinku obstojně :-) Arňásek měl jako správné miminko mlskovou a zárožáckou neboli do zatáčky :D no a až na to že janča naznala že by si měla pořídit delší nohy tak šlapal pěkně :-) No a Qwenčina stopa si tvar už nepamatuju ale obešla ji moc pěkně to vim :-)

po stopkách se jelo na cvičák. Porobili jsme nějakou tu poslušnost, motivaci, překážky odkládačky a blbinky :D nafotili fotečky a po chvíli odpočinku se šlo obranovat.

Na obranách jsem se dověděla jak je Qitta šikula ale ja ji to nehorázně kazím :D ( no co no co neuděla pes musi dohnat psovod) :D dověděli jsme se nějaké nové věcičky a opravdu to prostě bylo vyčerpávající. :-)

Moc děkuju Janči za fotečky, Lukášovi za přiměřené zabití na obranách a oboum za to že dojeli :-)

Fotky zde

 

27.- 31.10. - soustředění Zbraslav u Brna

Ve středu po ránu jsem pobrala pesany, nějaké to velmi teplé oblečení a hurá na Zbralsav. Než jsem stihla vyvenčít, dorazila Zdeňula s Peťou Hrušou. Úspěšně jsme všechno a všechny ubytovali, vyrazili na oběd a šlo se cvičit. Makali a blbli jsme celé odpoledne. Pokračovali jsme už jen večerní hromadnou vycházkou a probíráním všeho možného i nemožného až do pozdního večera.

Od rána začali najíždět všichni ostatní a nastal konec klidu. :D Celý čtvrtek bylo ve jménu obran a kecání, seznamování, sdělování novinek atd atd :-)

Páteční ráno a dopoledne jsme strávili na poli, kde se stopovalo o sto sedum. cizí stopy, vlastní stopy, prostě všechno :-) po stopách sjsme zaparkovali do hospůdky na kafe které se protáhlo až do oběda. následovalo kousání které bylo až do úplného setmění. Po vyvenčení, nakrmení atd atd byl v rámci utužení kolektivu sraz v hospůdce kde se pělo a řvalo a zpívalo a pilo, a prostě tak. Zkoušelo se i noční prověřování psovodů, aneb jaká bude asi reakce na krizovou situaci neboli simulace požáru ale výsledky byli mizerné, takže psovodi, do příště potrénovat!!!!! když hoří, vycházím z pokoje a né že se zamču vevnitř!!!! :-D

Ráno jsme se Zdenčou hned za úsvitu obsadili plac a šlo se zástěnovat a vysílat a tak nák podobně. Zbytek dne byl opět ve jménu obran a taky drobného odpočinku :D odpoledne se začala projevovat drobná nervozita a začal kvapem mizet toaletní papír na záchodech, večer nás ale nervozita všechny přešla. Aneb jak se dá zabavit bez alkoholu... :-D jen škoda že ten výsledek nějak nevyšel :D ale úkol zněl jasně a mise byla splněna :D

od 4 od rána ( teda od tří - blbej přesun času) jsem se ale opět posadila na wc kde jsem trávila velkou část nedělního rána. No a v 8 ráno už byli zahájeny zkoušky... 8.15 jsem měla odejít na stopu a nervičky si pěkně pohráli opravdu jsem měla strach že na tu stopu ani nedojdu. Qítečko se ale nedalo rozhodit a stopišku mi obešla na 91 bodů a tím nám zajistila že jdeme bojovat dále. Na poslušnosti už tak strašně šikovná nebyla a trošičku vymejšlela co by mohla provést ale i přesto vyposlušnostovala 86 bodů a byli jsme stále ve hře. nastoupili sme tedy na obranu a Qítko mooooc dobře poznalo že dneska je její den a tudíš si prostě může dělat co chce, rozhodla se že prostě mi to taky trošičku osladí, ale i přesto dostala 78 bodů a Tím si i vybodovala IPO 2 na 255 bodů známku dobře :-) takový krásný závěr skvělé víkendovky jsem ani nečekala :-)

Víkend byl opravdu super a budu z něj přídávat i fotečky a snad i nějaké to videjko. Doufám že si to zase někdy zopákneme :-)

Fotečky od Janičky - Děkujuuuu:

 

Fotečky od Helenky - děkujuuuu:

 

Kombinační závod dle ZVV1 stopa +poslušnost 16.10.2010

Tákže jo den začal šíleně.... přeci jen vztávat v sobotu o 4.30 je i na mě trochu moc :D No ale tak sprcha a snídaně mi pomohla a  mohlo se klusat na bus, vlak a auto které nás s PEťou Hudcem dopravilo do Kuřima kde sme přibrali ještě Peťu Večeřu a hurá do tišnova na závod.

Na nástupu jsme zjistili že v naší kategorii je nás 7. Začínalo se ZMkama takže jsme měli spoooustu času než nás vypustili vůbec na stopu. A tak padla termoska kafe ( taková super záchrana od Večeřů) a spousta sladkostí :D v 10 jsme konečně vyrazili stopičkovat.

Qítko šla celkem slušně ikdyž její noblesní otočky za lomama byli opravdu komické :D a celkově si vyčuchala 91b. Peťa s Erčou měli stopu naprosto senzační a dostali taky zaslouženejch 97b (a to měli stopu poběhanou nakym smetákem kerýho si bezohlední majitelé hodili na pole vyvenčit :-().

Ve 12 skončili stopičky a šlo se obědovat a poslušnosťovat :-) Qitečko makalo moc pěkně ikdyž teda sem měla pocit že cvičím skozou ( 2x po bodu dolu za žraní trávy - po prvé na odložení za pochodu a po druhé na dlouhodobém odložení). I přesto si vyposlušnosťovala 97 bodů a tím i první místo v závodě. Peťula měl trochu smůlu ale Erča makala suprově :-) celkem získali 88b a o piďi prsa skončili na 2. místě.

Celý závod nám nafotil Peťa Večeřa za což mu moc děkuju ( i za to kafe mimochodem :D) a oboum petrům za super den. Fotečky zobrazíte kliknutím na Foto

 

 

Něco pro zábavu

Taková normální vycházka... prostě mam pse potrhlíky :-) videjko jen tak pro zábavu... :-)

 

 

Trénink se Zdenčou a Petulou stopy a poslušnost :-)

Opožděně ale přeci  přidávám pár foteček z našeho každonedělně suprového tréninku :-) jsem ráda a děkuju Zdeňuli a Peti za to že spolu takto trenujem :-) tak fotečky tu :-)

 

Návštěva tábora KK Adamov v Herolticích u Tišnova

25.8. jsem se ráno pobalila, naházela pesany do auta a vyrazila směr Heroltice u Tišnova do areálu Brněnka, udělat si konečně dovču a trochu se odreagovat. :-) Tábor a dovču jsme si skvěle užili. Jezdili jsme hodně stopičkovat a to jak vlastní tak cizí stopičky :-) trochu jsme si i zakousali :-) kousali jsme zase po dlouhé době na chuŤ a to bylo něco pro Qítko. Navíc nejlepší zpráva celého tábora byla že se qitta na rukávu stále ještě udrží a o co víc ani si nerozmlacuje svoji prázdnou držku. :-) Jinak jsme si užívali volna, koukali na filmíky, kecali v hospůdce a pozorovali ostatní jak makají a trénují.

Jsem ráda za lidičky kteří mě tam vzali mezi sebe a jmenovitě Anetku za to že mě pozvala :-)

fotečky z tábora zobrazíte kliknutím na foto ale fotek snad bude ještě více :-)

 

Trénink Zvraslav a zase ty naše proklaté zuby...

10.8. jsme po práci jeli s rodinkou Brhelů navštívit naše mládežníky na tábor a zároveň si zakousat na Jožínka. Po cestě jsme stihli i stopičku kde byli Šerbík i Qítko jako vždy moc moc moc šikovní. No mládež jsme okontrolovali a a šlo se kousat. Šerbíček jako vždy naprostá bomba :-) zato Qítko.... hned na prvním hladkém se nebyla schopna udržet na rukávu a ja byla doslova vykolejená protože to tak pokračovalo téměř celé obrany... naprosto jsem nechápala... no a ejhle... opět ty naše zoubky. Qítko bolela přední část tlamičky a obvzláště jeden zoubek... dnes jsme tedy navštívili veterináře, dostali antibiotika a 17.8. nás čeká další narkoza a trhání ( jako by jsme těch zubů už tak neměli málo. Tak nám držte pěstičky ať nám v té tlamičce ještě nšco nechají :-(

Fotečky od Brhelů z tréninku za které moc děkuji jsou zde - zobrazíte kliknutim na foto :-)

 


 

 

Trénovací víkend 6.-8.8.

V pátek po práci jsem utíkala domů, pobrala pse, nejaké očacení, v Brně pizzu a hurá do adamova.... cesta mi trvala světě div se ale 3 hodiny.... asi sem si vybrala pátek 13 o tejden dřív.... nejen že jsem se asi 15 km táhla za nadměrným nakladem ale ještě jsem to šikulka vzala přes kuřim a blansko takže taková vyhlídková jízda :-D No v 7 večer jsme slavnostně dorazili na cvičák v Adamově kde nás už netrpělivě vyhlížela anet ( teda nevím jestli nás ale pizzu určitě :-D) s Radkou a šlo se cvičit. Zvládli jsme poslušnosti, pozkoušet aporty s těžšíma činkama, udělat nějaké ty vysílačky, poblbnout s dědkem, pokecat pobavit se fotečkama :-D a šlo se na kutě protože v sobotu nás čekal pestrý program.

Ráno jestě za tmy začala Anet cosi blekotat ve stylu budíček, ale jelikož už jsem člověk dospělej a umím se ovládat, neletěl po ní žádnej těžkej předmět z mého okolí ale poslušně jsem vztala a šla se chystat. Na cvičáku už nás čekal peŤan, kterému jsme oznámili tu radostnou novinu že jde Qítkovi šlapat stopu. Když jsme dojeli na pole myslela sem že mě klepne protože tak těžkej terén Qitta snad ještě neměla. A Peťan ji taky nešetřil se 4 lomy, 2 předměty, 1 balonkem a stopou tak min. 500 kroků. Qítko to ale zvládlo senzačně a fakt makala na plné obrátky. Arťásek byl na tom asi stejně jako Qítko zato naše anetka.... se svoji křídou na lomech :D opět bodovala.... ten lom prositě musí bejt vidět... :D

Po stopách jsme valili na poslušnosti, potrénovali jsme hlavně odkládačky a to i já i Anet. Po krátké pauze u pivrnca s pivíčkem a obídkem pokračovaly obrany. Qítko standart nějake to hladke, pouštěčky, doprovody, zástěny. No a zlatý hřeb večera prej že vytáhni dědka.... taaak fajn jak chcete.... ale až na jednoho pořádného monokla na noze jsme přežili :-D benny je prostě pořád ďábel :-D pak už jsme jen posedeli pokecali a opět spat.

Ráno jsem v nekřesťanskou ranní hodinu vylezla z pelechu, Anet mě ubezpečila že opravdu nevztane, já pobalila švestičky a vydala se směr můj milovaný cvičák do Miroslavi. Na cvičáku už čekala Zdenička, cedulky, políčko a šlo se stopovat. Tentokrát nám cizí stopičku  šlápla Zdeňule, která poslouchala na slovo.... chtěla jsi lomy, máš lomy :-D no bylo jich nespočet fakt nevím kolik ale hodně :D no předměty 3, balonek 1 a Qítko opět makalo pěkně :-) Nobísek měla stopu ode mě a makala taky krásně :-) Šerbík vlastní stopu a jeho standart šikovnej vysavač jako vždy :-)

Po stopách jsme dali snídaňku, a spáchali poslušnosti, opět nějaké to odkládání za pochodu, vysílačky, aporty a opět jsme si vyzkoušeli Zdenčinu novou 2 kilovku která se stala velkou atrakcí ( no jelikož jsme tam byli samé ženské tak se divim že sme nemuseli volat záchranku :-D). Zakončila jsem celý víkend potrápením pár kurzáků a začátečníku, deratizací auta ( už byla opravdu potřeba) a spánkem :-D

Víkend byl super opravdu plně využitý a nabitý do poslední chvilky. Fotečky a videjka asi žádné nemáme ale tak nejsou zase tak potřeba :-) stačí že jsme si to užili :-)

29.7.Trénink KK Líšeň

Strávili jsme supr odpoledne na cvičáku KK Brno Líšeň ve společnosti průserářů tábora ( Naděnky, Peti, Potížisty :-D, pana Kratochvíla a dalších členů). Zvládli jsme celou poslušnost, supr cizou stopičku ze které nám Naďa udělala tůru ( byla hold moc důkladná a stopa měla tak 800 kroků :D) no a zvladli jsme samozřejmě aj blbiny kraviny a pokec :D

Janči děkujeme moc za supr fotky :-) zobrazíte kliknutim na foto

 

20.7.2010 Tábor :-)

3.-10.7. Jsme se s Qítečkem a Beníkem účastnili Letního výcvikového tábora ve Zbraslavi u Brna který pořádal náš cvičák no a velké režii to měli naší hlavní účinkující Brhelovci :-) Celý tábor odfigurovali Radek Kupka a Lukáš Kraus. Celý tábor hodnotím jako nejlepší tábor kterého jsem se zúčastnila. Byl pestrý program, žádné prostoje, supr poznatky od Lucky Ševčíkové no ale hlavně perfektní parta kde nikdo nezkazil žádnou srandu!!!!

Přes den jsme trénovali ráno stopovali když to teplo dovolilo tak kousali a poslušnosťovali. No a po večerech se pily čaje a Peťa úspěšně doprovázel naše krákorání na kytáru :-) prostě fakt pohoda a skvělé nemám jedinou námitknu na skvlou akci a doufám že takových bude povícero. 

Na táboře jsme s Qítkem složili zkoušku IPO 1 (více v sekci zkoušky) kterou nám posoudil pan rozhodčí Slavomír Bořuta. Spolu se mnou skládala zkoušku i Zdenička s Nobou a to IPO 2 kterou s Nobčou bravurdně zvládli a patří jim gratulace :-) No potom brněnský Potížista Petr Pouč složil IPO 3 moc gratuluji :-) Peti slovákové za Fpr 1 s jezevečkem taky gratulace :-) Prostě zkoušky se také povedly stejně jako celý tábor. :-)

Mé obrovské díky patří Brhelům za tu trpělivost a ochotu kterou vkládají do všech akcí které pořádají a jsem ráda že se těchto akcí můžu účasnit a další díky figurantům za skvělé rady a za trpělivost s mojim dlouhým vedením a nešikovností, Lucce Ševčíkové za supr ukázky a rady no a všem zúčastněným za supr tábor. :-)

Fotečky doplním později a mám i spoustu foteček potomečků tak je na co se těšit :-) 

21.6. štěnda

 

Štěňátka mají dneska 3 měsíce a tak jsem jim udělala galerku ( teda bohužel jen štěňátek jejichž majitelé byli tak hodní a poskytli mi fotečky)

Takže Fotečky Sorbonka, Respekta, Darči a Kvítka zobrazíte kliknutím na fotečku :-)

 

18.6. oslava :-)

A tak se stalo....že se ze mě sttala cetka.... :-)

V pátek po práci jsem pobalila doma maminku, maso, pivo, limo, prostě všechno a vyrazila směr náš cvičák kde jsem měla oslavu těch dělících kulatin které Vás připraví o náctiletí....

Kolem páte jsme už stáli na cvičáku, pořešili malý problém jménem střelci, nachystal se cvičák a mohlo se slavit. :-) Oslava byla úžasná, lidičky skvělí, opravdu moc sem se bavila jen to nějak rychle uteklo... než jsem se nadála bylo po všem a šlo se s pinkat :-)

Všem účastněným moc moc moc děkuju za super akci protože bez Vás by to prostě nešlo :-) a moc děkuju za supr dárky... viz fotečky :-)

Jinak fotek je spousta ale pošlu jen na požádání  :-P :-)

    

 

Obrany 9.6.

Ve středu jsme po dlooooouhé pauze vyrazili s Qítkem opět zabít strejdu figuranta. Po téměř 5 měsících mohlo Qítko opět okusit chuť rukávu. Miláček mě velíce přrkvapil protože nědělala žádné moc velké blbosti a spousta věcí se ji srovnala v hlavičce. :-) Ten Joška měl přeci jen pravdu... té feně to opravdu jednou dojde :-D

Fotečky některých aktérů středečních obran ( včetně teda Qítka) zobrazíte kliknutím na foto. Za fotečky moc moc moc děkuju Helči se Sepušákem :-)

 

Zkoušky KJ 29.5.2010

Tak jsme si s Qítkem po delší době opět vyrazili na zkoušky... :-) Ráno jsem nabalila psíky, sebe a ruličku toaleťáku a vyrazila vztříc osudu neboli na zkoušky KJ kde jsme s Qítkem nastupovali na ZPU 1. Počasíčko se nám vydařilo, nálada byla taky supr. Papír byl potřeba akorát tak na utření masných ruk od výborných řízečků, zkoušky jsme spllnili na krásnejch 137 bodů a známku VD. Celkově se dneska opravdu dařilo všechno bylo supr. :-) tak gratuluju všem co dnes splnili ale šuuuuup nespime na vavřínech makáme dále.... :-D

Za fotečkykteré zobrazíte kliknutim na foto moc moc moc moc děkujeme Helči od Seppika Peppika :-)

 

Pálení čarodějnic neboli opékání prasete :-)

V pátek byla slavná akce pálení čarodějnic a při té příležitosti jsme se na cvičáku domluvili na posezení u ohně, zapění písní, spálení čarodějnice a opečení prasete. Akce se jak jinak než povedla, všichni krom čarodějnice přežili ve zdraví a vše jsme si užili. Fotky zobrazíte kliknutím na foto.....

 

Taaak zase jednou po dlouhé době pejskařská akce :-)

Sice bez psů  ale přeci kynologická s našema suprovejma kamarádama z KK Miroslav. To tak jednou v pátek v hospůdce vznikl nápad. Došla Zdéňa že se pujde na kuželky :-D a tak se 23.4. uspočádal kuželkový turnaj ženy X muži... :-D Akce supr a tak se rodí další nápad že takové akce budou častěji. :-) No a jakej byl výsledek? Muži sice vyhráli ale zato Zdeňa hodila jako jediná devítku takže má taky své prvenství :-D totečky zde... klikni na fotečku...

 

Vejlet a stopy a oběd a tak vubec :-D

Jak už to tak u mě bejvá zvykem všechno domlouvám na poslední chvíli a tak i sobotní vejlet jsme si s helčou dohodli až v patek večer.... V sobotu ráno že prej sraz na půli cesty což je benzinka branišovice... :-) tam jsme dali kafíčko a jelo se směr vlasatice a že prej první odbočku ze silnice odbočujeme a jde se na vejlet. Tak se i stalo. Až teda na  malý detajl protože před prochajdu jsme ještě vložili stopičku... Helča se Seppikem se pustili do nášlapů ( jak už to tak bejva chlapi jsou sklerotici tak pro jistotu že mu připomenem co a jak kdyby nahodou přes zimu zapoměl) a ja s Dědkem tentokrát protože Qítko má dovolenou jsme se pustili do vypamlskovaného účka.... No ale jak jsem zjistila tak jsem chlapy trochu podcenila protože jak Seppik tak Beník nic nezapoměli a šlapali jak hodinky. :-)

No a už ten slibovaný vejlet. S helšou jsme to vzali cestou necestou polem nepolem ale nakonec jsme zdárně dorazili opět k autu... Na otázku co teď mi bylo odpovězeno no přece oběd co jinýho a tak se jelo zpět na benzinku do restauračky, kde jsme si dali moc dobrej obídek, zašpinili hospodu a rozjeli se já do domova a helča na cvičák zabít strejdu figuranta :-)

Byla to super akce a prej se v neděli po cvičáku bude opakovat tak kdo se bude chtít přidat tak pište pište pište :-)

Fotky zde


trénink s holkama

Ve čtvrtek za mnou do práce přifrčela Anetík a Artík a vyrazili jsme k nám na cvičák. Na cvičáku už čekala Helča s Verčou. :-) potřénovali jsme trochu skupinovky, pak nějakou motivaci blbnutí atd a nakonec i zástěny. Všechno doprovázela mooooc dobrá nálada a taky dělání blbinek :-) Po cvičáku jsme vyrazili ještě na salátka do místní pizzérky a pak hurá dom... :-) vylo to fakt super odpoledne. Jooooooo a už nám bylo konečně i pochváleno bříško!!!!! :-D 

Fotky tuuu

Víkend s Anet... :-)

V pátek večer k nám přijela anetka se srandovním psem Artíkem. V sobotu jsme stihli už pouze vycházku a ubytování. Za to v sobotu jsme vyrazili na první letošní stopičku ( no a vzhledem k našemu stavu asi i na dlouhou dobu poslední). Anet naznala že už ji bolí nohy a že je načase vyzkoušet bahenní lázně ale nakonec se přece jen postavila na nohy místo zad a rukou a našlapala sopu. Mi s Qítkem jsme si dali 3 lomy 4 předměty a cca 300 kroků. :-) až na předměty mi qítko obešlo stopu pěkně. Artík má trošku větší sklerózu než qitko tak toho potřeboval připomenout trošku víc ale taky stopu obešel :-) No a pak jsme se dali do příprav hodů aneb pica mnááám a vyrazili na vejlet se zvířatama.

V nedelu ráno jsme vyrazili na cvičák k nám do Miroslavi. Já jela vzhledem ke stavu jen na koukandu a na blbnutí za to ostatní to vzali přes poslušnosti a obrany až k sumo zápasům ve zbytcích sněhu. :-D Odpoledne které bylo plánované ve jménu stop a vycházek se nekonalo protože jsme upadli do říše snů a snění :-D

Fotečky které nafotila Helča od Pepíka jsou zde!!! :-)

 

Školení klubových instruktorů výcviku

20.2.2010 se na zbraslavi u brna konalo školení instruktorů výcviku, takže jsem nelenila a jela jsem se proškolit abych mohla ofišl předávat info dále...., toť vše z víkendových akcí. Neděle bude odpočinková a vzpamatovávací ikdyž na to jeden den nestačí. Ale snad ve středu přinesu dobré zprávičky...

 

 

Lyžování Rakousko

Nedá mi to a tak sem přidám další nepsí akcičku a tou je lyžařský jednodenní vejlet do rakouska.... nooo co říci. Bylo to prostě perfektní!!!! no posuďte sami z foteček, které jsou zde ( klikni na fotku)

 

Valentýn s Anet v Adamově

Začneme jako vždycky :-D V sobotu ráno jsem zabalila Qítkovi hračky, svoje švestky a Beníkovi papání a vyrazili jsme směr Brno. V Brně jsme přibalili Anetku s maminkou a vyrazili do adamovských kopců ( ně že bych si nepřipadala že šplham na velehoru). Ubytovali jsme mě a vyrazili na cvičistě kde čtyři svišti piští. Udělali jsme si poslušnost stylu IPO, vzájemě se skritizovali a vyrazili nedaleko do hospůdky. Po nepatrném posilnění, poražení v kartách a pobavení se nad některými fakty jsme vyrazili opět vstříc cvičáku. tentokrát už ale pištělo více svišťů protože byli obrany. Noooo ze cvičáku jsme odkráčeli v podvečer, nakrmili jmse zvířátka a pak vyarazili směr brno na párty. Tam jsme protančili troje střevíce a v nočních hodinách jsme ulehali do postýlky.

Neděle ráno. Budíček, kafíčko, buchtičku, čajíček a hurá na cvičák. Opět jsme spáchali nějaké ty poslušnosti, potrénovali aporty a vysílačky a pak už jen odpočívali. Večer jsem už vyrazila domů.

Byl to supr víkendík :-) A asi muj nejlepší valentýn :-D:-D :-D doufám že to někdy zopakujem....

BUDU PŘIDÁVAT POSTUPNĚ FOTKY A VIDEJA. PRVNÍ VÁRKA FOTEK ZDE

 

Obranářský víkend na Zbraslavi

V sobotu brzy ráno jsem nabalila zbířátka, těplé hadry nějaké to jidlo a vínečko a valila směr Zbraslav kde se konal obranářský víkend s Joškou Šestákem a Martinem Mezsárošem.

Dorazila jsem v předstihu, tak sem stihla i povenčit, pozdravit známé, a zaparkovat KAchnu :-D Kolem deváte už se začli řítit ostatní, tak jsme se ubytovali a šlo se kousat. Během soboty jsme stihli 3 kola obran, kde jsme trénovali vyštěkání, poustěčky a útěky (možná budou aji nějaká ta videjka a fotečky :-)) no kolem 4 bylo odkousáno tak se šlo na jedno zdravotní pivečko, pak mega procházka do Zbraslavi a pokračovat v zapíjení Liliančiného příchodu na svět a prostě na Lilííííí :-D A tak jsme pili na lili a lili a pili a pak už i tančili a spali....

ráno bylo krušné ale přežitelné a tak jsme se opět vydali na plac..... opět jsme jeli poustěčky a útěky ale přidali jsme ještě statyky a opět jsme zvládli 3 kola (ač jsem původně neměla v plánu vylézt vubec na plac :-D) no kolem oběda bylo dokousáno, tak jsme zbalili švestky a jelo se pomalu domů.....

Tak snad brzo doplním i ta videjka a více fotek.... první várka pár foteček je zde...

 

Všechny fotečky za které mooooc děkuju Brhelíkům a Hruštičce jsou ZDE a TU :-D

A ještě fotky od Kači Kramářové ZDE

Víkendovka s Anet :-)

V pátek mě Aneťáček a  Arťáskem neboli Srandovním psem (nevím proč ho pojmenovala art :-D) nabrali v práci a jelo se směr Němčice. Původní plán jít na ples byl změněn a mi s Anet vyvenčili zvířata a zalezli do pelechu koukat na filma. Sobotu jsme jeli ve stylu procházek a blbnutí. ZATO NEDĚLE!!! :-D Aneeeeeet budíčeeeeeek!!!!!!!!!! no dobrý přes protesty se vyhrabala z pelechu se slovy tak se mi zdálo že je venku plus 15.... hmmmm.... trefila se.... akorát to znamínko ji nevyšlo... a tak jsme v minus 15 vyrazili na cvičák.... Spáchali jsme pár poslušností, vypili kafíčko a jelo se domů... :-)

Nějaké fotečky zde... a budou ještě další

 

Lyžovačka Čenkovice :-)

V sobotu 16.1. Jsme vyrazili Monča, Michal, Tomáš s rodinkou a Já si zalyžovat do Čenkovic. :-)

Ráno jsme se s Mončou vybatolili z postýlky, nachystali se a vyrazili směr opilecké doupě (aneb Michal po tahu :-D), pána jsme vykopali z pelechu, po cestě se přidali ještě Tomáš s rodinou a už se jelo.....

Po příjezdu se strhla vášnivá debata jestli se jde směr hospoda nebo vlek...., za hlasitých protestů některých zúčastněných ale vyhrál vlek a tak už jsme jen lyžovali a lyžovali a lyžovasli a lyžovali....

No prostě abych to shrnula bylo to prostě perfektní!!! Po dvou letech jsem opět mohla vyrazit na hory a stálo to za to.... nohy mě sice bolí ještě dnes ale prostě super a tak doufám že si to zopákneme!!!!!!

Fotečky jsou zde.... klikněte na fotku....

 

Zimní radovánky :-)

Napadl  nám snížek a tak jsem konečně mohla udělat pár sněhových fotek se psama... tak tu jsou... prosim kliknout na fofo :-)

 

Silestr.... Zbraslav... ať žije vstup do nového roku... :-)

 

Díky naší Peťulce těhulce a její suprovou pomoc na inventuře jsem mohla spolu s par děckama vyrazit na silvetra 2009 do již tradičně Zbraslavi u Brna.....

Po příjezdu jsme se seznámili s neznámími, vybalili, zabydleli, vyvenčili a šli občíhnout hospodu a vyvzpovídat co je nového a co starého. :-) Po probrání spooousty historek z předešlích akcí jsme se odebrali na pokoj zahrát si macháčka.... ( taková kravina že to svět neviděl..... a jak po tom bolí hlava :-D) no a šlo se spinkat

ať žije silvestr...... ráno v 10 budiček, někde ulovit snidani a hlavně kafeeeee a jelo se na oběd.... po obídku jsme si s Hrušťákem pocvičili, využili petu na zástěny atp, a co potom? no přece bude SILVESTR takže to jelo v plnem proudu - chlebíčky, jednohubky, cukroví, vodka, rum, víno, noooo a pokračování někdy příšte :-D

tak jsme se tak prokecali a protančili až do nového roku.... slo se bouchnout šáňo, vypustit pár petard nalít pár panáku a šlo se chrnět :-)

No joooo jak na novej tak po celej a tak jsem se ráno v 11 vyhrabala z pelechu, vykopala psy z kotca, vyvenčila přivítala Brhelíky, deratizovala se ve sprše, a pak už se jen zjišťovalo kdo je nejvíce střízlivej a muže řidit.....ententyky dva špaliky vybrali se řidiče a jelo se najít hospodu s jídlem. :-) po neúspěšnych pokucech odjet domu už prvního ( což jsm rada že byli neuspěšne) jsme se rozloučili s Kubou a Malikem a šlo se koukat (spat) na film.... večer skontrolovat zásoby ,,kofoly" do hospody a hurá spat ať se ráno může cvičit.... (jsme přece v kynologickem areálu že :-D)

No jo poslední den a odjezd :-( :-( :-( ráno jsem se vykopala z postele, podivila se nad novym sněhem a šla potrápit Qítko.... pak ještě Hrušku s britnou, napustit se kafem, pobalit saky paky a jet domů....

Byla to suprova akce v jakou jsem ani nedoufala :-) bezva atmosféra a dobrý lidičky :-) tak dikec

No jooo už držím hubu :-D však mě znate.... tak tu jsou fotky ze silvestra i z kynologického snažení.....

 

 

 

.12. Víkendovka u Zdeňule a Brhelců :_) + Výroční členská schůze

V pátek po práci mě moje milovaná maminka odvezla do Olbramovic, kam jsem si jela užít víkend s rodinkou Brhelů. Víkend byl suprovej. V pátek hrál Peťa na varhany a prostě pohodovej večer :-) V sobotu jsme ráno vyvenčili a nakrmili zvěř, vytvořil se oběd a nějaké to cukrovíčko, pak jsem si šla pohrát s malíma maliňátkama a následovalo focení. :-) Prvně maliňátek a pak Qítka se Šerbíkem ( fotečky doplním jak se mi dostanou do ruk)... večer jsme se šli projít s maliňátkama, dojela Hrůša, pak jsme si zahráli karty a šlo se spát.

Neděli jsme měli naplánovanou protože nás čekala členská schůze... Probíralo se vše mozné i nemožné, občas nám všem zůstával rozum stát ale vše nakonec nějak dopadlo... Na schůzi se i vyhlašovaly výsledky celoroční klubové soutěže, kde jsme s Qítkem sice těsně ale přece vyhráli kategorii dospělí pokročilí s 340 body

Velká gratulace Frantovi s Bronem za 2. místo v kategorii dospělí pokročilí s 290 body, Petulce Hrušce za 1. místo v kategorii mládež s 200 body a Verunce Jandové za 3. místo v kategorii mládež se 135 body...

První fotečka = fotečky ze schůze, Druhá fotečka = Chevalier s Qítkem a Štěňátka

 

11. - 13.12. obranářský víkend zbraslav

V pátek po práci jsem nabrala těhulku s těhulkou a Surinkou a hurá na Zbraslav..... Po ubytování lidí, mimin a psů jsme se šli společensky unavit do hospůdky... :-D ..... zbytek pátku... no koment

A je tu sobota ráno....... sehnat pití, jídlo, TEPLÝ OBLEČENÍ.... VENKU SNĚŽÍÍÍÍÍÍÍ :-O a šlo se zabít strejdu figuranta Jošku Šestáka. V sobotu se kousalo 3 kola. Trénovali jsme pouštěčky, vyštěkání, útěky a statiky. Moc se  trénink líbil. Po výcviku prej že vycházka.... chtěla jsem si zahrát na mrtvou ale nevyšlo to tak jsem byla nucena vylézt opět do mrazu venčit. Po vejletě se chvilku karbanilo, horce sprchovalo a pak se šlo opět společensky unavovat do hospůdky.

A je tu neděle ráno..... venku 5 cm sněhu..... nevystrčím nos z postele.... tak dobře jdu na to jedno kolo obran a pak zpět do pelechu :-D tak jsme šli pro změnu zabít strejdu figuranta Matrina Mezsároše..... trénovali jsme pouštěčky, útěky a statiky.... dostali jsme pár rad do života a hurá do tepla. skoukli jsme film, ulidili pokoj a paaa paaa do hospůdky na česnečku a obloženou topinečku. S plným bříškem se pak už jelo domů... byl to podařený víkend a doufám žesilvestr bude stejně vydařený :-)

Fotečky zde


10.12. Novinky posledních dní

Hlásím přírůstek do kachní farmy :-D 41+ já tudíš 42 kacheeen :-D to už je slušná nadílka ne :-D

Včera jsme s Qítkem byli zabít strejdu figuranta Jošku. Trénovali jsme vyštěkání, pouštění, trošičku ovladatelnosti.... všechno chapala mrška mala.... dobrej trenink to byl :-)

Poslední info............ zítra balím kabelu, Qítko, Beníka, ford KAčenu, v Brně přibíram dvě těhulky jednu Surinku a jedeme se akčnit na akci.... ale nechte se překvapit po víkendu :-D

nejsou tam všechny ale taky jednou vyfotíííím :-D

 

6.12. Trénink

Jelikož se pro mnohé bohužel pro některé možná bohudík čertí únos opět nekonal, stále jsem zde živá a zdravá a tudíš jsem se v klídečku mohla v neděli účastnit tréninku... :-) Byla jsem dokonce natolik akční že jsem ráno před cvičákem vyrazila na stopičku....

Stopa byla cizí, měla asi 300 kroků, dva lomy a jeden předmět. Za našlapání moc děkuju... :-) Qítko stopu teda nevypracovalo moc precizně ale obešla ji a občas se i snažila :-)

Po stopě jsme vyrazili na cvičák spáchat poslušnosti. Trénovali jsme aportečky přes překážky a hlavně poslušnost při obraně..... Qítko to sice stále nechápe ale věřím že jednou ji to do te makovičky dojde :-D

Celkově hlásím že neděle úspěšná ale fotečky mejsou :-( bohužel.

28.11. Kachní farma

Podávám hlášení z mojí malé kachní farmičky..... :-) Jelikož a protože se konal svátek kachen, moje úžasná sbírka 30+já se rozrostla na 39+já...... Takže hlásím 40 kachen :-D to už ta farma stojí za to :-)

Možná časem vyrobím i fotečku :-)

 

23.11. Závod dle ZVV 1 Unanov

V 5 ráno jsem si v neděli cvičně udělala budíček (prej abych to do pondělí nezapoměla), pobrala jsem pesany a veškeré nářadí na Qítko a vyrazilka směr miroslav kde náš čekala Hraška s Britnákem..... v Hostěradicích nebo jak se ta další díra jmenovala jsme se nalepili na prdel tetě januli a ta nás dotáhla až do Unanova :-)

Začalli jsme stopama..... prej mam tahnout jako prvni tak jsem tahla....... ale stopu mi Qítečko udělalo moc pěkně a celkově 95 bodů bylo Qítkovi opravněno protože se ji stopička povedla.

Následovali poslušnosti ZZO kde se Hrůši mooooooc dařilo a britna šlapala jak hodinky ( ovšem ne hodinky od činanu ty se zastavujou britnák šlapala jak CASIA!!!!!) a s 56 body z 60 to tam nandala uplně všem a to uplně suverénně

Noooo a pak poslušnosti Qítka....... dva povely na přivolání, a neuplne lehnuti v zaveru při odložení za pochodu v leže mi dalo 86 bodů..... no neřeším už mi držka převedla o dost lepší poslušnosti....

a pak už následovala obrana...... no a Qítko se rozhodlo že si figuranta vyzkouší a že aha ja si mužu dobnout a nic se neděje tak proč to nezkusit znova a znova..... no a tak se holčička posunula na druhé místo a pocbírala pouhych 65 bodů........

Hruuuuuša byla 1. v ZZO a ja druha v ZVV1..... závody byli supr lidičky suproví a mooooooc děkuju za fotodokumentaci a velikánskou podporu janči.... :-) a Qwenči za pujččení jejího autíčka pro Qítko :-D

fotky zde...


 

17.11. Dámská jízda v ZOO aneb tygři třeste se :-D

Nám ten coursing normálně vůbec nepřejou!!!!!! no prostě a jednoduše akce byla zrušena pro nepřízeň počasí, a mi pro nepřízeň počasí sbalili své ,,děti" a vyrazili v sedmi do ZOO. (Janča, Peťula, Lili, Já, Qwenča, Amy, a Qítečko).

s Jančou jsme vyrazili do brna do ZOO, kde jsme nabrali Peťulu a šlo se na věc.... Hned první pavilon... Tygříííííí ale co se nestalo tyhle roztomilé kočky domácí nás úplně nepokrytě chtěli sežrat (asi samou láskou jelikož to byl chlap :-D). No ale ikdyž hooodně uječeně ale přežili jsme a mohlo se pokračovat v jízdě. Následovalo dalších milion zvířat ale Qítko si hrálo nahru já tě něvidím ty mě taky nevidíš a udmítalo se na jakékoliv zvířátko podívat... obměkčily ji až lachtani při krmení. Pak už to bylo opět mé Qítko které si chce hrát se vším živím :-D

Jako poslední zvířátka nás čekali vlci.... zatímco Qítko se zamilovaně hypnotizovalo s jedním panem vlkem, Qwenča se rozhodla, že se za klukama půjde podívat z blízka a nebýt  Jančiny pohotovosti, koukáme dnes ve zprávách na událost dne kdy se v brněnské ZOO vyskytl velmi zvláštní druh Vlka, dosud neznámý :-D

Nooooo celý vejlet jsme hromadně prohlásili za úspěšný, protože Pěťa předčasně neporodila, Amynka se nezcvokla, Janči zůstal funkční foťák, Qwenča nezůstala v ZOO u vlků jako vzácný exemplář, Já nezešedivěla A Qítko (aspoň doufám protože horší už to být nemůže) nebude mít trvalé následky a tak jsme to šli oslavit do hospůdky teplým obídkem. :-)

Byla to supr akcička za kerou všem holkám děkujuuuu :-) a spešl dík janči za obětavé foceníčko

Všechny fotky zde

 

 

Pár fotek zde....

   

8.11.2009 Taková super víkendovka :-)

Sobota - Obranářský den MSKS

Rodinka mi odjela už v pátek odpoledne a tak jsem v sobotu ráno  nabalila psiska, nějaké to oblečení a vyrazila směr Velká bíteš , kde se konal Obranářský den MSKS. Po najití cvičáku a bahenní lázni jsme šli kousat. Já kousala Na Jirku bravence. Qítko mě překvapilo protože neměla problém ani s vyštěkáním ani s pouštěčkama. (což u některých figurantu kere nezna moc ráda zkouší :-D). Po obranách jsme Si oběhli makety ( Qítko oběhlo 4 makety ( nestačila jsem čučet  ale přikládám to tom uže ji na vysočině namrzl mozek a neměla čím vymejšlet ptákoviny...)). Nooo pak už jen poslušnosti a aport a jelo se do Zbraslavi k Janči rozmrznout, najíst se a projít se.

Po klídečkové vycházce lesem jsme narazili na kluky Unanovčáky kteří spali v areálu MSKS a že prej se pujdem někam společensky bavit. Posedeli jsme v hospůdce, někteří udělali ostudu ( a já to opravdu nebyla přísaáááám :-D), sehnal se Taxik, a jela se skontrolovat blízká diskotéka (co kdyby se tam áhodou dělo). No a pak už jen opravdu a doslova PÁR hodin spánku a jelo se na závody.

 

Neděle - Závody Tišnov

Ráno jsme nabrali s jančou Honzíka Unanovskýho kterej se během kulturního večera rozhodle přidat se a jet závodit, a jelo se do Tišnova. S Qítkem jsem nastoupila opět do ZVV 1. Tuto kategorii jsme vyhráli s 95 body a tím se stali i vítěži celoroční klubové soutěže. Jooo jo a po závodě paaa paa domů :-)

Veeeelká Gratulace pro Verunku s Kelčou za 2. místo v závodě i celoroční soutěži - mládež ZM, Frantu s Bronem za 2. místo v celoroční soutěži - dospělí ZM a  Vaška s Nicem za 3. místo jak v celoroční soutěži tak v závodě - mládež ZM.

Fotečky zde

 

28.10.2009 Obrany

Podle pokynů pana Doktora jsme po 14 ti dnech od kontroly vyrazili s Qítkem na obrany... Byla jsem napjatá jak to dopadne....Qítko dostalo prvně pro jistotu kousnout jen na měkký rukáv a to ještě na vodítku, aby jsme zjistili, jestli vůbec může kousat. Qítko nás asi úplně všechny přeskvapilo protože kousala jako divá, s ještě větší vervou než kdy dřív... První kolo jsme tedy udělali ještě revírek a pár útěků i s pouštěčkama a já nestihala vycházet z údivu. :-)

Druhé kolo už dostala Beruška tvrdej rukáv a šlo se na statiky :-) všechno zvládla  opět suprově a já jsem naprosto spokojenáááááá :-) je to prostě moje zlatíčko šikovný a moooc statečný :-)

24.-25.10. Mistrovství MSKS

V sobotu ráno jsem nacpala do auta psy, v brně přibalila Peťu těhulku se  Sur i a Amy a vyrazili jsme směr Zbraslav u Brna, kde se konalo mistrovství MSKS. Závodit se zařínalo až v 11 hodin takže jsme se stihli i ubytovat a vyvenčit psíky a ještě jsme čekali na nastoupení první dvojice závodníků. Celkově závodilo 22 dospělích závodníků podle IPO 3, 4 mládežníci podle IPO 1, a 5 podle ZVV 1. Výkony byli různé ale myslím že fakt že nás Slováci rozdrtili ve všech 3 kategoriích je k zamyšlení......

No jinak po sobotním závodění následoval večírek, venčení, kecání a chlastání. Až na malý incident s paprikou vše dopadlo dobře a ve 2 ráno jsem už spinkala v pelíšku ( ještě že se přesouval čas :-D. Ráno jsem byla dokonce tak čilá že jsem stihla hned první dvojici závodníků. Vydržela jsem až do zdárného konce a dokonce jsem se po sto letech viděla s MvDr. Luckou Urbanovou což mě mooooc potěšilo... :-) Po skončení už jsme se jen nasoukali do auta a vyrazili směr domov odpočinkovat....

fotky zde :-)

 

18.10. Konečně zase jednou akční neděle

Qítkovi otrnulo a už mi z ní celkem hrabalo a tak sme se konečně zasevydali na cvičák trošku protáhnout tělo. Vzali jsme to z lehka poslušností. Rozhodla jsem se trošičku zapracovat na chůzi u nohy a na polohách takže jsme trénovali to. Odměna byla balónek ale zatím jsme se o něj nepřetahovali... zatím stále zoubkům uhýbá ale jen těm odoperovaným takže zbytek je dobej. :-)

Po cvičáku jsem se jela skulturnit a hurá za Peťou ( Těhulkou) namalovat se a jde se do divadla... :-) Tentokrát na čarodějky z Eastwicku :-) Stálo to za to!!! Bylo to supr. Všem doporučuju!!!!!!! :-)

Fotečky nebudou protože foťák sice v kabelce byl ale skleroooozy no..... :-D

9.10. Kontrola

Dnes jsme byli s Qítkem na kontrole po operaci. Pan doktor byl celkem spokojený. Až na jeden prasklý steh se vše hojí celkem dobře. Za 14 dní půjdeme zkusit obrany, aby jsme zjistitli, zda příčiny problémů byli úspěšně odstraněny a nebo stále přetrváva jí. Kdyby to bylo stále špatné, bude Qítka čekat další operace ale pokud ne tak bude vše v pořádku... Doufám že bude platit ta druhá varianta :-)

No a co se týče Qítkového stavu, už ji celkem otrnulo.... sice jí huba asi pořádně bolí ale aspon už má lepší náladu a začíná konečně vyvádět lumpárny jak je jejím zvykem....jinak je stále na rozmočených granulích do kaše, bere antibiotika a spinká v keneli. Ale doufám že brzy bude všechno v pořádku :-)

7.10. Operace :-(

Qítečko mělo problémy se zoubky a vznikl ji zánět. Nemohla přes bolest ani kousat a tak jsme byli nuceni navštívit veterináře. Na dnešní dopoledne nás pan doktor Fichtl obědnal na operaci. qítečko strávilo na veterině nekonečně dlouhé 4 hodiny. Přišla o několik zoubků které s díky předešlému úrazu neprořezali a dělali ji problémy. Pan doktor odstranil všechny možné příčiny, které mohli způsobovat problémy. Není ale jisté, že nebude následovat ještě další operace. V pátek jseme na kontrolu a snad budeme chytřejší.... držte nám tedy pěsti ať vše dobře dopadne... říká se že blázni mají štěstí tak snad to všechno dobře dopadne.....

3.10. Zkouška Fpr 1 + Divadlooooo :-)

V sobotu ráno jsem vyrazila směr Miroslav, kde se u nás na cvičáku konali zkoušky dle MZŘ. Původně jsem měla skládat IPO 1, ale jelikož má bohužel Qítko problémy se zubem a nemůže kousat, byla jsem nucena přehlásit se na Fpr 1.

Stopičku nám přes 2 ůseky přeběhl zajíček a terén taky nebyl zrovna anglický trávník ale zvládli jsme ji na 84 bodů a máme ji :-D

Fotky Zde... Děkujuuuu za ně Hruštičce :-D

 

22.9. Poslušnost a Obrana

Po obědě jsem vyzazila směr Miroslav, kde jsem nabrala Peťu Hrušku a jeli jsme směr Kninice, kde jsme si každá potrénovaly poslušnost. Já se konkrétně zaměřila na vysílačku a aporty.... no výsledky byli střídavé :-) ale více méně jsem byla spokojená :-)

Po poslušnosti jsme jeli na cvičák, kde byl domluvený trénink se svazovým figurantem Ivanem Tomšíkem. Lidí bylo spooousta ale přece jen jsme se na řadu dostali. A musím říct že velká spokojenost. Kouselo se nám dobře a HLAVNĚ s mým dlouhým vedením měl digurant svatou trpělivost :-D

Fotky jsou zde...Děkuji za ně Helči od Seppika Peppika :-)

 

18. - 19.9. Poslušnost, obrana, volná zábava :-)

V pátek odpoledne jsem počkala, než se Peťa Hruška dopraví ze školy domů, a vyrazila směr Miroslav na dvoudenní akci. Ve vesnici jsem nabrala Pěťu s Britňákem, dofrčeli jsme na cvičák a už jen čekali na Frantu než ukončí pracovní proces a dojede na trenink. Hned po jeho příjezdu jsme zneužili jeho auta (já fakt od Berušky zástěny nedám :-D) a jelo se do kninic trénovat obrany a poslušnosti.

Když nás vyhnala tma z placu, odfrčeli jsme zpět cvičák. Pokecali jsme, napapali se, rozloučili se s některými, přivítali Peťu Brhelca a vyrazili na jakousi čísi oslavu. (Né že bych tam někoho znala ale aspoň jsem odjela s dobrým pocitem, potože jsem zjistila že pejskaři zas až takový prasata nejsou :-)). Následovali ještě noční fotečky a šlo se do hajan.

A ráno na novo... Peťa mě vytáhla naprosto necitelně z postele (no ikdyž nevím proč takhle nazývam zem, na ní karimatku a spacák :-D), Petr mi daroval na snídaňku řízeček :-D a jelo se opět do kninic trénovat poslušnosti a Péta i stopu. Po tréninku jsme ještě jeli na chvili na cvičák ale na obídek hurááá domů. Byla to supr akce :-)

Všechny fotky.....

 

16.9. - obrany Miroslav

Po obídku jsem sbalila čokly a vyrazila směr Miroslav na poslušnosti a obrany. Než dorazili všichni lidičci tak jsme zvládli udělat ,,vysíračku" i aporty přes překážky.

Pak už nám dorazil strejda Franta a šli jsme trénovat vyštěkání, makety, hladký, statiku a pouštění. Pak už jsme jen pokecali, ja to vzala ještě přes olbramky za Brhelovic rodinkou a paaaa paaa domů :-)

Pro fotky klikni na fotku

 

15.9. - zase stopička...

Nooo jelikož mi slečna na zkoušce opět nezalhla jeden přemět, dostala 2 dny oraz a dnes jsme šli opět na předmětovku :-) 12 přemětů, 300 kroků, 2 lomy... toť vše... nic těřkýho ne? :-D nooo ale krom 2 dřev (jaký paradox protože na zkoušce ho označila) mi označila všechny přeměty takže celkem spokojenost ale ani tak ji pokoj nedam :-)

Zkouška ZVV 1 - 12.9.2009

Dnes jsme s Qítkem vyrazili do Miroslavi, kde jsme jeli skládat ZVV 1... cesta byla hrozná protože kááááča má zase průůůjeeeem, ale na cvičáku naštěstí máme kadibudky.... :-D

Prvně jsme vyrazili na stopu... stopu mi Qítko obešlo celkem obstojně akorát první předmět nezalehla... ale krásných 85 bodů už bylo v kapse :-)

Následovala poslušnost.... dostali jsme 2 body dolu za aport a jeden bod dolu za metrovku.... takže 97 bodů.... :-D Qítko se  snažilo :-)

No a ta obrana :-D... tak sme zase jednou pobavili protože Qítko místo oběhnuti makety maketu zhodilo... :-D jinak už se obraa celkem dařila a celkově 83 body jsme složili ZVV 1 :-S JOoooooo

 

Za fotečky moooc děkuju Helči od Seppika Peppika :-)... klikni na fotku :-D

 

Fotky z tréninku a brigády :-)

Dodatečně přidávám fotečky z tréniku a brigády, za které mooooc děkuju peti hrušce :-)

Klikni na fotku :-)

 

Závod ZVV 1 - Tišnov - poslušnost 6.9.

Ráno jsem v 5 vylezla z pelechu, nabalila Qítko a vyrazila směr Tišnov na závod v poslušnosti dle ZVV 1. Naděje jsem si rozhodně velké nedělala ale Qítko velmi mile překvapilo. Šlapala jak hodinky a ukázalo se to i na bodech. Odnesli jsme si 98 bodů a krásné první místo. (Rozhodčí byl pan Venhauver). Pak už jsme se poěkali na vyhlášení, dali kafíčko a frčeli domů. Mooooc velká gratulace Frantovi Náhlíkovi za 2 místo v kategorii ZM (47 bodů z 50) a Peti Hruškové za 2. místo v ZM mládež. :-)

P.S. Nějaké fotečky jsem dala na stránky, všechny fotečky jsou ZDE a ZDE

Trénink 4.9.2009 KK Miroslav

Dnes odpoledne jsem s pesanama vyrazila do Miroslavi na trénink (hold musíme něco začít dělat). Po cestě jsme nabrali Peťu Hrušku a vyrazili do Kninic. Našlápla jsem si stopu pro Qítko a prosebně vyhlížejíc slunce jsem čekala na Zdeňka. Zdeňkovi jsem našlápla cizí stopu a pak hurá s deštěm o závod  na cvičák na poslušnosti. Na cvičáku už se nás sešlo víc takže jsme si navzajem skritizovali chyby a nedostatky a jeli jsme domů. Já to vzala ještě přes rodinku Brhelů, dala jsem si výborné kafíčko a večeři. Nakonec jsem se rozloučila a odebrala se domů...

Pár foteček....Děkuju za ně Peti Hruškové :-)

       

Všechny fotky z tréniku jsou ZDE

Akce s Peťou a trenink v Miroslavi

Od středy s námi byla Peťa, Suri a Amy. Byli jsme se koupat, na kulečníku, vycházkách atd prostě takových pohodových pár dní.

V sobotu ráno jsme se zabalili a vyrazili za doprovodu mohutného deště do Miroslavi na Brigádu. Na cvičáku nás čekal jen zdeněk ale i tak to bylo akční dopoledne, které jsme si zpříjemnili na benzince obědem a pokračovali ním až do pěti do odpoledne.

Od 5 odpoledne jsme měli v Kninicich u Miroslavi trenink. já trénovala pouze zástěny... jak to nazat??? jak asi tak vyzrát na Qítko :-D Do 19.00 jsme měli co dělat a pak už jsme zase valili na cvičák chystat ohniště a vyhlížet ostatní.

Večer náš čekal super táborák, posezení, kecání atd. No byl to fajn večer

O ránu už tak kladně ovšem mluvit nemužu. Datli mě klovali do hlavy a neustaly pocit žízně taky nebyl příjemný ale i přesto jsme zvládli stopičku i další kolo běhání zástěn. Zdeňka ale vymyslela perfektní zlepšovák a Qítko konečně začíná běhat :-)

Možná budou i fotečky ale músim počkat co ostatní jestli pošlou :-)

POZOOOOR!!!Fotečky z tábora ještě :-)

             

Akční středa

Ráno jsem zabalila Qítko, domluvila s Peťou od Suri doslova hurá akci, nacpala Qítko do auta a vyrazila směr Brno, kde jsem oběhla pár prací, nabrala tetu Peťu, jeli jsme ji a pesany zabalit domů a hurá do Miroslavi. Jeli jsme vlastními těly ohřát rybník, kde už byli Peťa od Britny s Peťou Brhelem. Po vykoupání už nás čekal ,,jen" cvičák. S Pěťou od Britny jsme si udělali poslušnost a už netrpělivě vyhlíželi Jošku Šestáka až přijede na obrany. Já trénovala celou dobu na další zkoušku (zatím ale nic neprozrazuju). Pak jsme s Peťou vyrazili domů.

Fotečky z koupání, poslušnosti i obran jsou tu!!! Děkujeme za ně moooooooc peti hruškové!!!

http://afaire.rajce.idnes.cz/Koupani,_poslusnosti,_obrany/#album

Trénink KK Miroslav - Kninice

V sobotu ráno jsem sbalila pesany,stan a spacák a vyjela směr Brno - Zetor, kde se konala krajská výstava. Povzbudila jsem děvčata s malinama, podržela pěstičky Peti s Amy a podívila se co vlastně existuje za plemenema. Pak jsme s Peťou nabalili zbytek smečky a vyrazili směr Miroslav na cvičák. Plány nám kazil déšť a tím pádem i nechuť něco dělat. Ale i tak jsme zburcovala pěťu s britny, mladého Peťu Brhela, Františka s Bronem, nakopala peťu se Suri a Amy do auta a vyrazili jsme do kninic trénovat zástěny, vyštěkání atp. Myslím že déšť se dal přežít a trénink se fakt vydaříl a doufám že to zopakujeme.

Po důkladném promočení jsme zasedli do klubovny, ti manuálně zručnější zatopili (né že bych to určitě nezvládla :-D), uvařili jsme si kafe, otevřeli vínko a klábosili do pul 1 do rána. Ráno jsem vykopala Petry ze spacáku a honem honem než začne vycvik jsme šli spáchat stopu :-) Stopu jsem si udělala předmětovou a lomovou ale byla moc pěkně vypracovaná. :-) Pak už jen nějakou poslušnost, aporty a jelo se domů.

Děkuju Pěťovi a Frantovi za figurování a za trpělivost když museli ,,hodiny" trčet v zástěnách a prostě všem učastněným :-)

Odkaázek na fotečky!!!!

http://afaire.rajce.idnes.cz/Trenink_v_Kninicich

To u nás na kynologiském táboře.... Aneb LVT Zbraslav u Brna :-D

Sobota

Spoooousta známejch, spooousta neznámejch, ještě víc psů a 3 skvělí instruktoři k tomu. Takže jak jinak to mohlo dopadnout než skvěle :-)

V sobotu 8.8. sem nahazela ,,švestky" do kabele (letos se asi hodně urodilo protože sem se nemohla vejít do největší cestovky v naší domácnosti)... Nabalila sem pesany a hurá do brna pro kikinu. Jako správnej sklerotik sem se musela vrátit ze sousední vesnice protože jsem doma nechala veškeré jídlo, ale pak už sem uspěšně dorazila do brna kde jsem nakopala do auta Kikču s Maxičkem a vyrazili s větrem o závod 20 km/h po dálnici a na Zbraslav. Během odpoledne dojeli všichni známí i neznámí a bylo oficiálně vše zahájeno.

Neděle

v 1 ráno ulehám do postele po noční koupeli v bazénu... a prej v 5.30 budíček.... pomooooc asi utržím psychickou ujmu na zdraví. Nicméně vztala jsem a i odstopovala jsem a to celkem obstojně. :-) Po stopách sem se nacpala snídaní a šlo se na poslušnost. Spáchala jsem nějakou tu chůzi, oběd no a na večer sme šli zabít strejdu figuranta.

Pondělí

dobrou noc jsem dala ve 2 ráno protože budíček mě čekal až v 8... Opět jsme vyprchali na stopy. Stopa ovšem na muj v kus nic moc. I přesto jsme ale byli pochválení takže jserm odjela s dobrou náladou. Poslušnosti jsem si odpustila takže mě čekal rovnou oběd, pak jsem překecala celou tlupu lidí na odpolední vycházku ( né že by mě prklínali když dávali přednost courání po rozpálených cestách a štěkotu psů před zaslouženým odpočinkem..... ale každopádně nakonec nás šlo opravdu hodně). Odpoledne pokračovalo obranama a celý den skončil táborákem (kterej nám uhasil svina déšť) a pěním u kytáry... no prostě fajnovej večer...

Úterý

Šla jsem spat o pul 5 ráno... nečekají mě přece stopy. :-D Nic méňe o pul 8 jsem s velkými protesty vztala do příšerného deště a šla na poslušnost. Dostala jsem kázání o tom jak držkuju ale nic méně poslušnost se vyvedla. Pak už sem se tak nějak procourala do oběda. Po obědě jsem zahájila krátký protestní spánek ale jelikož sem asi neviditelná a neustále si mě v pokoji někdo nevšiml, byla jsem brzy probuzená a s hlasitými nadávkami se vypravila pro Qítko a zabít Valentina. Večer dojel Zdeněk ze cvičáku a tak sme se museli obětovat a pomoct mu vypít všechen ten chlast co dovezl protože jinak by mu zcela určitě hrozila otrava krve alkoholem. 

Středa

Zalehla jsem opět brzo.... 4 ranní to jistí :-D no a ještě ke všemu mě čekaly v 8 rano stopy.... ale co všechno se dá... a taky že se dalo :-D celej den jsem pak prolenošila. Večerj sme šli zabít strejdu valentina ( finišovali jsme na zkoušky) a večer jsme to vše probírali v hospůdce.

Čtvrtek

No probíralo se do časných ranních hodin takže jsem zalehla o pul 4 rano a usla takovou rychlostí že sem si stihla oblict jen pul pyžama :-D Nicméně ráno jsem šla povzbuzovat na zkoušky a přicmrndávat kdyby náhodou byla potřeba pomoct. Po zkouškách jsme zajeli na výborný obídek. Odpoledne jsme šli původně jen poopravit revíry z čehož vznikla normální kousačka. Před setměním mi ještě peťa vystřelil aby si Qítko zvyklo. Pak už jsme šli jen na jedno zdravotní a spinkat

Pátek

Příííísahááám že jsem o půl 12 večer už ležela v postylce a psychicky se připravovala na zkoušky. Ráno o pul 6 jsem vyrazila z pelechu a kodrcala se na stopu. Stopa byla moc pěkná ale Qítko odmítlo lehnout do mokré trávy takže 38 bodů bez předmětu... Po té následovala poslušnost.... no slečkna hodně vymejšlela ale nebylo to nejhorší... 43 bodů... no pak už jen obrana 40 bodů... prej zástěny obíhat nebudem a štěkat se nam taky moc nechce když to děláme stále v kotci... Ale každopádně ZMka je v kapse  a mi mužeme jit slavit. :-) gratuluju Peti od Suri k ZZO a Frantovi od Brona k ZVV1 jste šikulky!!!!

Sobota

No spát se šlo se svítáním.... muselo se přece slavit :-) večer se hrálo a zpívalo a hodovalo a jedlo a pilo... no prostě večer jak má být. ( až na malé nevolnosti :-D) Pak jsme si sbalili švestičky a jelo se domů.... bohužel :-( :-( :-(

P.S. Děkuju mooooc za super akci a atmosféru Mirovi Valentinovi, Martinovi Pejšovi a Lukášovi Krausovi. Našemu cvičáku, Zdeňce a celé rodině Brhelovic, Peti od Britny za to že jsme konečně snad dokázali prolomit ty ledy mezi sebou a ještě jedno poděkování Frantovi za toho Anděla strážného :-)

DĚKUJUUUUUU

                      

no a pár foteček naší elity

      

Našla jsem ještě pár foteček :-)

       

AAA ještě fotky ze zkoušky ZM :-)

      


 


 

Akce v KK Kralice nad Oslavou

V pátek po obědě jsem si sbalila švestky, psy a auti a vyrazila do kralic na opíkací akci. :-) Po cestě jsem se ještě stavila za Vaškem, se kterým sme probrali novinky a staronovinky a já už frčela do Kralic.

Kolem 18.00 jsme se všici sešli na cvičáku (účastnění byli: Rodinka Brhelů - Zdeňka, Petr  a Petr, Kuba a Víťa, Rodinka Dundálků - Milda, Milda a Dominik, Peťa od Britny, Verunka od Ample a já a poděsama) a pustili jsme se do stvění stanů (to teda byla akce že Veru :-D). Po dokončení tohohle hlavolamu jsme navštívili místní hospůdku, kde nás čekala vychlazená pivečka. Pak následovalo opékání, chlastání, bavení se, zpívání a užívání si krásného večera. Dlouho po půlnoci jsme se uložili ke spánku.

Kolem 6 ranní prej že budíček a jde se na stopu. Po dlouhých a hlasitých protestech jsem se vykopala ze stanu a našlápla jsem si stopičky. Cca 250kroků 2x lomenou a 2 předměty. Ale celkem to ušlo ikdyž chodívá líp beruše. Po delším odpočinku jsme se sbalili a vyrazili se koupat do rybníka (jooo to jsem potřebovala takove osvěžení). No jo ještě oběd v podobě pizzy v Blízké pizzerii a odfrčela jsem domů.

Byli to zajímavé dva dny... a jsem ráda že jsem jela.

P.S. Fotečky najdete na www.alisnobi.estranky.cz  v poslední fotogalerii a později je dám i sem na stránky :-)

Když jsme dojeli, šlo se stavět...

  

...po postavení stanů jsme se chystali do hospůdku na kofolu...

      

...jojo pivečko bylo dobré ale hlad byl veliký a tak se opíkalo o 107...

          

... jj večer jsou všichni veselí...ale ta opilecká rána... ty stojí za to :-D...

     

...jojo už sem to psychicky nevydržela a npřemluvila jsem děcka a šlo se plavat...

       

...Takovej pěknej víkend to byl no.... jen škoda že jen víkend...

Dva dny s Veruuu :-)

V pondělí 27.7. sme se s veruuu rozhodli že nemáme ani jedna co dělat a že lepší drbat osobně než po ICQ a tak sem sedla do auti a jela pro veru a Amplinu. Doma jsme nabrali ještě moje zvířata a jeli se hned koupat. Po řádném vykoupání jsme ustájili zvěř a šli na kofolu. Pak jsme podnikly ještě večerní vejlet po okolí a Amplu trochu seznámit s místníma zajícema. No pak už následovala jen večerní pohodička rušená jen Amplinčiným voláním o pomoc. Kolem pulnoci se nam ji zželelo a dali ji do kenelky. Ráno po značném přemlouvání Veru aby jsme šli na stopu jsem to vzdala a radej nachystala snidani :-D Následovalo venčení a bohužel verunčin návrat domů protože ja musela do prace :-(

Přidám pár foteček a další budou až Verča pošle :-)

     

25.7. Zkouška ZOP

Ráno ve 4 budiček a na 6 naklusat na cvičák... Asi tak začal náš zkouškový den. Přiletěli jsme na cvičáček, nachystalali plac a překážky a už netrpělivě vyhlíželi Zdeňka s občerstvením a pani rozhodčí s bodovačkama. :-) Zkoušky moc popisovat nebudu... prostě máme ji, bodovačka je vyfocena a cely vykon je zdokumentovaný na fotkách. Myslím že téměř všechny výkony byli nádherné a co se týče Qítka škoda té jedné nuly  ale je to pes a ne stroj. :-)

VELKÁ GRATULACE ZDEŇCE S ŠERBEM, VERČI S AMPLOU, PETI S BRITNY, ALEŠOVI SE ŠARPEM, PETI S AMY,  FRANTOVI S BRONEM A DENISE S ALIEN. JSTE ŠIKULKY :-)

Po zkouškách jsem vyrazila s Peťou a Peťou k rybníku vykoupat pesany a trošičku pokecat. Chvili jsme se zastavili a jelo se na předváděčku. Předvedli jsme nějakou tu poslušnos a kousek obran. Tot celý náš dnešní den :-)

                    

18. - 19.7. KK Miroslav

V sobotu po práci jsem doma nabalila pesany a vyjela do Olbramek. Se Zdeňkou a Verčou jsme naplánovaly vyrazit na kulturní akci do Miroslavi... Skoukli jsme Neckáře, dali si kafíčko a chvilku brouzdali po Miroslavi a pak vyrazili směr Krumlov na večeři a k rybníkům kouknout na rybářský karneval. U byvníku nic moc a tak jsme zaparkovali do hospudky a dali si salát. Kolem 9 jsme se rozloučily s verčou a jeli zpět do Olbramek, dali si s klukama vínko a zalehli.

V nedělí v 7 ráno jsme na cvičáku měli sraz s Verunkou a razili jsme na stopičky. Já měla stopu 4x lomenou se 3 předměty a na konci balonek... až na poslední ostrej lom byla stopa celkempěkná. :-)

Po stopě jsme si udělali kousek poslušnosti a jeli na cvičák kde už byli všichni ostatní. Tam jsme ještě pokračovali v poslušnostech, pak probrali nový drby a jelo se domů. :-)

    

ŠERBÍK + QÍTKO + AMPLINKA

 

17.7. Koupání :-)

Doma horko a tak jsem natlačila pesany do auti a vyrazila směr Svratka vykoupat zvěř. Po cestě jsem potkala večeři... Ale jejikož už mě doma čekala vajíšková pomazánka s domácím chlebem nechala jsem večeři večeří ( psi byli teda toho názoru že tohle je lepší než vajíčková pomazánka) a šla čokle vykoupat. Qítko ač posera po mámě se prouzdala jen ko potníky ve vodě ale nikdo ji nemohl vytáhnout ven :-D Beník si jen dvakrát zaplaval a naznal že dneska nemá náladu... chvíli jsme se tedy ještě prošlí (až milost slečna opustila brouzdaliště) a jelo se zase domů...

Pár foteček sem stihla :-)

       

 

KK Miroslav - Obrany Jožka Šesták 16.7.

Po práci sem čapla pesany a vyrazila směr Miroslav kde jsme měli původně vykoupat psy... Po cestě jsem vyzvedla Zdeňku a Verunku, vyškemrala Kafčo, zdrbli jsme novinky a jelo se k rybníku... :-D Rybník nám ovšem odnesly ryby a tak jsme polili na cvičáku psy vodou a netrpělivě vyhlíželi strejdu figuranta... Obrany byli dobré ( jako vždy jsem byla za blondýunu s dlouhým vedením :-D ale nakonec jsme byli i pochváleni... prej že aby nám nebylo furt nadáváno tak že nás i pochválí. No a pak už jen lilo a lilo a lilo a tak jsem doplavala vyklepana v 22.00 domů, se zničenou kenelí od Benika ale všichni ve zdraví...

P.S. Fotečky jsou v obranách... :-) Děkuju za ně Helči od Seppa (Pepika) a Verunce od Amplinky

Dva treninky... nechce se mi rozdělovat :-D

Noooo první trenink.... pátek ráno... domlouvila jsem si odpoledni směnu a tradááá na trenink kde nas už čekala zdeňka s peťou a mildou a zrzavým davem ( Šerbík, Nobinka a Váza) a šlo se cvičit... Nejprve poslušnosti ( stopy sem taky chtěla ale nejsou pole :-() a pak obrany. ä tradaaaaa do práce :-(

Další trenink... neděle pro změnu ráno... aleee stihli sme stopičku a byla moooc pekna :-) pak poslušnost... tak celkem pekna(aspon oproti patku), pak pokecat s lidičkama a odfrčet dom odpočívat. :-)

Pomalu planuju akce na druhe pololeti a celkem nas jich čeka dost ale uvidim uvidime nechte se překvapit. :-)

8.7. KK Velké Němčice

Díky suprové domluvě s panem Nekvapilem nám bylo umožněno vyrazit na plac cvičáku v Němčicích.... V 8 ráno jsem vyzvedla Brhelovce a jelo se do Nosislavi na stopičky... Pole bylo mokré a studeneee ale stopičky byli včechny tři moc pěkné. Takže jsme s trošičku lepší náladou vyrazili na cvičák, kde už nás čekal pan Nekvapil a připraveným cvičákem. Potrénovali jsme poslušnosti (mimocodem natočili i videjka takže snad budou :-)), oprášila jsem Beníka a připoměla mu tanec se psem ( ne že by se mu chtělo ale co by za párek neudělal že...), zakousli jsme strejdu Peťu, chvilku jsme pokecali a jelo se domů vysoušet rybníky ( vím že jsme kachna a rybníky bych měla zbožnovat... ale neee v botech... :-D)

Bylo to příjemné dopoledne a hlavně bylo super že sme mohli vyzkoušet jinej plac protože ať si holka zvyká že jo :-D doufým že videjko doplním co nejdříve :-)

5.7. KK Miroslav :-)

Jo jo už to tak asi bude, že jsem opět o pul sedme rano vyrazila směr vinařskou krajinku do Miroslavi. Před cvičákem jsme ještě se Zdeňkou vyrazili na pole ( jestli teda mužu tak vznešeně nazývat tu hromadu bahna). Nevím teda, jestli jsme se nepodobali spíše hrochum kteří se váli v bahně ale stopy byli více méně úspěčné. :-) Po stopách sme dojeli na cvičák. Potrénovali sme hromadně poslušnosti, vyměnili sme si názory a rydy, vytvořili nepříjemný materiál a spotili se jak v sauně. Po cvičáku jsem si ještě trochu pohrabala po cvičáku, stavila se na kafe za Brhelama a frčela domů :-)

27.-28.6. Výstava + Táborák

V sobotu ráno jsem sbalila pesany, věci, půjčenou KIU od sestry a vyrazila směr Brno na výstavu psů na BVV. Původní plán koupit míčky a zdrhnout pryč nevyšel... (njn ukecana kachna potkala známé :-D) AAAle koupili jsme si nááádhernej náhubek. :-D Kolem 12 jsem vyrazila směr olbramovice pokecat s Brhelama a pak mazala s Kubou do Krumlova, kde nás už čekala Verča s Amplou a šlo se směr rybník na koupání.Následovala celkem pobaveníhodná cesta do Miroslavi.... aneb jak udělat s pidi auta nákladá kde se na přední sedadla vejdou 3 lidi. :-D Páni policajté ale naštěstí nebyli přitomni a tak sme šťastně dojeli na cvičák... :-D

S Verunkou jsme natahali dřevo, Kuba ho posekal a už jsme netrpělivě vyhlíželi MASO a samozřejmě i ostatní aktéry tohoto veřera. NOoo a paku se jedlo, kecalo, drbalo a tak dále :-D no prostě pohodovej večer.

V neděli jsme ráno vyrazili se Zdeňkou a jedním pánem (njn ostatní ospalci nevztali) na stopičku (byli všechny pěkné). Pak sfoukly poslušnosti a trénink na zkoušky a jelo se domuuuuu do VANÝÝÝ :-D 

24.6. stopička Nosislav

Doma nuda a tak jsme s Qítkem využily dešťové přestávky a vyrazili na topičku do nosislavy. Stopička měla cca 400 kroků, 2 předměty, 3 lomy, 4 úseky a byla na krásné travičce. Zkoušela sem to co mi Zdeňka poradila a něco na tom asi bude. Tak snad budou i další stopy tak´pekne jako ta dnešní... :-)

21.6. KK Miroslav

Začali jsme už jak tradičně stopičkou... cca 300kroků, 2 předměty + balonek, 2 lomy, 4 pamlsky na stopě a jde se na věc. :-) Stopa pomalá ale celkem přesná... Náš největší momentální předmět? ověřování... ale se Zdeňkou jsme vymysleli jak vyzrát na Qítko a tak to příště vyzkoušíme :-)

Pokračovali jsme poslušností aneb jak Qítko naučit volno :-D a pak skupinovou postušností ( 5 malin v akci... stálo to za to). :-D Nakonec jsem ještě s Qítkem potrénovala aporty.

Závěř byl velkolepý pač co by kačena nazkusila vytáhla na plac po sto letech dědka Bennyho a trošičku mu protáhla kosti. :-) Udělali jsme tanec se psem, kousek zachranařiny ( našli sme jednu osobu) :-) a nějaký ten aporteček. :-)

Jojo zase pěkná neděle :-D

15.-19.6. Olbramovice

Doma nuda a tak jsem v pondělí ráno sbalila nějaké ty švestky a prchla na pár dnů za Brhelovic rodinkou. :-)

Pondělí bylo spíš odpočívající, povídací, lenošící atp. Takže se nic zvláštního nedělo

V úterý jsme si to ovšem vynahradily. Hned jak Zdeňka přijela z práce jsme sbalili psy a jeli trenovat trošku poslušnosti na zkoušky. K tomu nějakou tu vysílačku aport atp. Sme samozřejmě holky šikovné a tak jsme si vzali i foťák a kameru a hned jak bude vše hotové sem hodím jak videjka tak fotečky. Pak jsme ještě vyrazili na stopičky (zemědělci akční nám posekali jatelinu :-( ale psíci si s tím poradili velice dobře.)

Středa byla taky akční :-) Opět hned jak Zdeňka dorazila z práce jsme vyrazili na cvičák. Spáchali jsme se všema psiskama poslušnosti a už nám dojel Jožka Šesták na obrany. Opět budou nějaká ta videjka hned jak je přetahnem. :-) No a jinak obrany v pohodce a v klídku jen toho Jožku možná ze mě brzo klepne... :-D

Čtvrtek... je opět ve znamení klídku protože zdeňka se dnes loučí s se štěňátky... ale aspoň nějakou tu delší vycházku sme zvládli :-)

Pátek byl bohužel deštivý... :-( ale zvládli jsme aspoň ostříhat Adélu a Terezu, očíhnout dobrou pizzu, pěkně promoknout a pořádně pokecat :-)

DĚKUJU ZA SUPER TÝDEN BRHELOVCI :-)

P.S. Fotečky v poslušnosti a videjka budou

13.-14.6 Olbramovice - Miroslav

Suuuper víken moc za ně všem členům Brhelovic rodiny děkuju!!!

No a jak to probíhalo? V sobotu ráno sem s KAčenou dofrčela do Olbramovic a prožila celkem klidné dopoledne... Rodinka brhelů mě ovšem ještě před obědem vyrazila dech hromadný přáním k narozeninám... :-) (děkuju moc moc moc). Po obídku a hromadě zákusků sme se Zdeňkou a větším Peťou vyrazili na hřiště trénovat na zkoušky ( možná bude videjko dvou zrzavců :-)). Pak už bylo jen takové poletování, venčení a zakončení večera dvěma horory, díky kterým jsem měla zase jednou postaráno o ,,růžové sny" :-D

V neděli po šesté ráno jsme vyrazili směr pole, našlapali liškám stopičky (všechny se mi moc líbily) a pak tradááá směr cvičák... (fotečky nebudou pač fotograf se před poslušnostma ztratil :-() ale dostala jsem na cvičení opět čikovnou dvojku pána a jeho Rokyho :-) a pak ještě jednoho ovčáčka takže spokojenost :-) Po cvičáku jsem ještě vyrazila na chvílu k Brhelům a pak domu....

Na závěr si ještě neodpustím par fotek... aneb jak to vypadá když má Kachna narozeniny... no a pak ještě Kachní sbírku. celkový počet 30 + Já... :-D To doma jen tak někdo nemá :-D

    

7.6. sme zase jednou byli akční... :-D

No jo tak jak to většinou bývá začala jsem budíčkem... (nevím kterej inteligent mi vypnul budík... já to určitě nebyla :-D), ale každopádně jsem zaspala takže 11 minut mi opravdu stačilo jen na nakrájení buřtů, oblečení a vyčůrání... Se slovy raní Káče dál doskáče sem za doprovodu dvou ospalých bodyguardů vyrazila vstříc miroslavi. :-) V Olbramovicích jsem nabrala Zdeňku a bráchu Petra a jelo se stopovat. Šerb, Qítko, Noba... nikdo nezůstal na poli a všichni našli takže celkem spokojeni jsme vyrazili směr cvičák.

Noba s Qítkem naznaly že mají rozdílný nazor na venčení na cvičáku, tak si o tom trošičku popovidaly a šlo se svičit se štěňátky. (Dnes jsem dostala moooc šikovné dva pejsky :-)) Pak sme se Zdeňkou předvedli dvě maliny v akci (aneb poslušnost se trenovat hold musí aby holky nezvlčely), vyzkoušela jsem si poprvé vysílačku ( kupodivu to nebyla vysíračka... ona má asi fakt místo mozku tenisák), takže opět celek m spokojenost a mužeme jít zabít strejdu figuranta.

Trénovali jsme  revíry (slečna zkusila jestli by s ní strejda figurant nešel na vejlet ze zástěny ale dostala košem tak naznala že ho raděj seřve), pouštěčky (dlouhé vedení má zdá se i konec... není nekonečneee :-D) no pak ještě pár zákusů a odpočinek.

Při zpáteční cestě jsme ještě jeli zkontrolovat Pohořelice a naše mládežnice na školení o poslušnosti s Kačenkou Kramářovou, pokecat se známými a neznámými a konečně si na chvilinku lehnout :-D

No byli jsme opravdu akční... tak to má být :-)

 

5.6.stopička

Po dlouhé době jsme s Qítkem vyrazily na stopičku. Pole bylo uplně vyschlé - malá kukuřice, srošičku foukalo ale jinak počasí ušlo. Stopička měla jen cca 25O kroků (přece jen přes měsíc nestopovala), dva lomy a dva přeměty. Vypracovala ji celkem pěkně až na malé ověřování lomů. Ale jinak celkem spokojenost tak snad nám ta pauza pomohla :-)

3.6.Obrany KK Miroslav - Jožka Šesták

Kolem poledne jsem sbalila pesany a vyrazila směr Olbramovice za Petulou Brhelem. Pokochala jsem se krásnejma štěniskama, dala kafčo a vodarnu a už zase prchala pro změnu směr Moravský Krumlov za Verunkou vykoupat pesany. Dvakrát jsme je stihli vykoupat a už nám psala mamča Zdena že jdeme dělat poslušnost. jeli jsem tedy na cvičák, udělali si poslušnost ( s Qítkem jsem poprvé dělala IPÁckou poslušnost ale musim uznat že na poprvé to nebylo zase tak špatné) a šlo se kousat. Po dlouhé době jsme zase kousali na Jožku, a musím říct že spokojenost. :-) Qítečko ty pouštěčky snad opravdu začíná chápat. :-)

P.S. Pár foteček zde :-) 

        

31.5. Beník s Qítkem :-)

Kachna vymejšlela :-D potkala jsem růže a tak mi jediní živí tvorové kteří nemůžou držkovat (jaké štěstí že psy neumí mluvit) museli pózovat :-)

     

30.-31.5. - Miroslav

,,Když ráno vztanu kávu si dám, táhne mě to ven, já se snad ani nenasnídám..." Tak tahle poeticky jsem si opravdu v sobotu v 5 ráno nezpívala.... Nalila jsem do sebe kafe... naházela svěř do auta a vyrazila směr miroslav....

Od pul osmé se měli začít konat závody, ale jelikož lilo jako z konve vše seš trochu zdrželo... Nic méně nakonec se závod přece jen konal... začínalo se mládeží (asi chcou mít rodiče ze svých ratolestí basketbalisty pokud platí že po dešti se roste). Musím zdůraznit suprové umístění miroslavské mládeže. :-) Pokračovali ZM (taky vyrostem ale už ne tak moc :-p) no a zakončili to IPO 1 (Zdeni gratuluju jsi šikulka).

Po ukončení vylezl ospalej oskar a že jako konečně začne svítit. Chvili se ještě žvanilo a jelo se směr Brhelov a slavit maturita. :-) Byl to strašně fajn večer... až na ten budíček...

Jak by někdo řekl hujer Čubernová... má vztávat v 7 tak proč se neprobudit v 5, neoblíct se, nevzbudit pulku baráku a až pak zjistit že není 7....

Odfrčeli jsme na cvičák, po 2 letech jsem dostala na cvičení dva ovčáky z kurzu, pokousali jsme strejdu petra, pokecali s ostatníma (kurna ti pejskaři jsou ale ukecaní... ještě že mě se to netýká) a frčelo se směr domov (né že by se mi v dešti nelíbilo ale jako ta nová postýlka co jsem dostala je fakt super ). :-)

P.S. Pár foteček je tady... zbytek na stránkách KK Miroslav... :-)

        

Tablo...

Jelikož jsem zastánce názoru že sliby se mají plnit, plním svůj slib že pokud odmaturuju tak zveřejním foto z tabla :-) tudíš tady je....

img00007.jpg
 
P.S. Slibuju že do konce týdne bude už i kynologická akce :-D

Konečně dospělá :-D

Halooo halooo pozor pozor :-D prostě jednoduše a stručně mááááááám toooo... :-D

Maturita za mnou a teď už si jen říkám jak je neekonomické 4 roky se učit kvůli patnácti minutám rozhovoru s profesorem :-D Aaale co prostě mám gymnázium s maturitou :-D ještě stále tomu nenmůžu uvěřit ale to přijde. Ale s tou dospělostí teda nevím nevím... mám už 24 hodin být dospělá ale zatím sem stále stejně škvrně :-D no nic jdu se konečně po měsíci podívat za psama a konečně zase začít kynologicky žít.... už se těšíííííím... don´t worry be happy...

P.S. Velké poděkování.... celé škole včetně třídní profesorky, ale hlavně pár lidem kteří mě drželi když sem byla fakt na prášky a to mojí milované mamince, jejímu přáteli Kájovi, náhradní mamince Zdeňce, Peťovi Brhelobi ml. a Vašíkovi.... děkuju moc za podporu a že jste mi věřili ikdyž já si nevěřila ani trochu....

Maturita

Konec středoškolského studia.... něco tím určitě končí a možná něco i začíná. Dnes 15.5.2009 v 11.35 nám naposledy zazvonilo. dostali jsme naše poslední středoškolské vysvědčení (kromě doufám toho maturitního) a naposledy jsme zasedli do školních lavic. Teď už mě čeká ,jen" ta maturita a potom..... možná vysoká škola, možná už práce.... kdo ví.... No jo no možná se nezdám ale jsem opravdu cíťa podobně jako na stužkováku i dnes mě třídní rozplakala dojetím.... ( nevím jak to dělá ale nikomu se to ještě tolikrát jako jí nepovedlo). Každopádně... určitě se mi bude po botance stýskat!!!

No jo ale teď už konec kecání a jdu se učit.... tímto se i omlouvám za téměř nulové aktualizace ale.... fáááákt se učííím :-) tak mi 26.5 od 13.00 prosím držte pěsti....

Roudnice n. Labem - MS BO

Akcička která se u nás jen tak konat nebude..... no joooo no lepší termín než 14 dní před maturitou si vymyslet nemohi, ale jelikož sem správnej blázen, přemluvila jsem mamčinýho přítele a v pátek nebo sobotu se frčí směr roudnice :-) sice jen na jeden den ale i tak.... jáááá tam buduuuuu přece si to nemůžu nechat ujít!!!! Nooo snad nezapomenu nabít baterky takže budu fotit o sto sedum.... a pak... už je n ta maturita no :-( aaaale jestli to zvládnu tak mám 4 měsíce prázdnin a to se vyplatí pač budu trénovat :-D :-D :-D

Hon na čarodějnice :-)

Nooo jednou větou byla to síla :-D

Ve čtyři jsme s bráškama Peťou a Kubou dofrčeli na cvičák a šlo se chystat. Jako správní sklerotici jsme samozřejmě nechali všechno potřebné na čarodějnici doma, ale díky fantazii byla ježibaba celkem obstojná. :-) Zahnali jsme mraky, natahali dřevo a už jen čekali na příjezd ostatního kynologického spolku. :-)

A jaké bylo další dění? pilo se, jedlo se, hralo se na kytáru, zpívalo se a i čarodějnici jsem upálili. Žadná další ztráta na životě nebyla, tudíš se mezi námi čarodějnice nenachází. Vše tedy dopadlo dobře.

Můj pocit z první akce pálení čarodějnic? bylo to suuupr :-) fakt mě to tam bavilo :-)

P.S.Fotečky doufám budou :-P

30.4. a Kačence bude zase jednou teplooo :D

No jooo 30.4. a pálení čarodějnic na našem cvičáku v Miroslavi :-) Tááákže balím kufry a hned po školičce nabírám Peťulu Brhela, v Němčicích psiska a hurá vztříc plamenům :-) ( třeba se té matuře přece jen vyhnu :-D). No konec keců jdu se chystat :-) v pátek napíšu jak to tam vypadalo :-) už se mooooc těšííím hlavně na kamarády a moji náhradní (Brhelovic) rodinku :-)

Jooo a jedno male odbočení dnes mi došla fotka na tablo ale asi nezveřejním :-D

Hahááá fotečky z Kralic :-D

No jo no je měsíc po závodech já vím ale konečně se dostali fotečky na stránečky KK Kralice. Bohužel mi ze závodu na fotečkách nejsme ale zato z tréninku tam byli tak tady jich malinko je :-)

    

Co se stalo nového...

Pondělí 6.4.... Vystopupím z autobusu na ÚAN Zvonařka. Na psy naprosto nemyslím ale ouha co nevidím... Potkám bezdomovce (aspoň tak teda vypadá...) ale na pánovi je něco divného. Nebo spíš povědomého... ČUčím na něj... no neeee to snad není možný. Tak brněnští bezdomovci si chodí v bundě Gappay, válí se v ní po zvonařce a vymetá s ní popelnice... No tolik dění pondělního dne... ovšem byla jsem natolik šokovaná že jsem se musela podělit...

Úterý 7.4... Písemné maturity... Nekynologická akce ovšem špatně mi na ní bylo asi tak stejně jako na zkouškách se psem. Po té co jsem byla schopna opustit wc (ještě že ti chytří páni vynalezli imodium... fakt pomáhá) jsem se oblékla do šatů, obula ty příšerný škrpály (lodičky) a vyrazila hrdě vstříc školičce. Čekalo mě 240 minut psaní slohové práce (úvahy) na téma Nadějné vyhlídky ( né že bych je nezměnila na skeptické vyhlídky o tom jak ze mě bude popelářka :-D). Po skončení jsme navštíbily s Barunkou pizzerii kde jsme si vyměnily zážitky, zapily je Malibu a jelo se domů. Pocity jsou sice špatné ale aspoň něco už mám za sebou :-)

Středa pouze stopa jináč nic

Čtvrtek... dopoledne čumenda do sešitů. Odpoledne výlet do Kralic. Našlápla jsem si stopičku (samozřejmě úplně jinde než sem měla ale to bych samozřejmě nebyla já kdybych něco ne po.... :-D ale nikdo mě nevyhodil ani nezastřelil takže spokojenost) stopa byla pomalá ale přesná takže spokojenost. Po stopě jsem odfrčela na scičák kde už jse kousalo o 107. Udělali jsme si poslušnost (měli jsme s Qítkem malou výměnu názorů ale jelikož moudřejší ustopí tak jsem vyhrála :-P), nacvičily jsme trošičku střelbu a šlo se kousat. No kdyby Qítko trošičku zapojilo mozeček jiným směrem než směr blbosti, vůbec bych se nezlobila ale co je to prostě Qítko. :-D Samozřejmě jsme si museli ještě pokecat, ale nakonec jsme odfrčeli směr Jundrov za Peťou pro krmení. No a to bych nebyla já abych se zase nezakecala takže domů jsem dofrčela ve 22 hodin a šlo se na kutě.

Nedělě předvelikonoční... S menší kocovinkou (nj kolaudace je kolaudace) jsme vyrazili směr Olbramovice. Náhradní rodinka Brhelovic už byla čile vzhůru (což se o mě říci nedalo) a poskytla mi nezbytné k přežití (pití a toaletu :-D) chvilku jsme pokecali a jelo se na zkošky. V Miroslavi jsme se sešli s Weruu a všeckým zbytkem a šlo se na věc. No jooo Kačena jde na stopu, je opět vyhozená (Qítko chtělo stopovat zajíce a ne mě což teda jako chápu pač mě nemůže láskou sežrat zato zajíce ano ale i tak mě holka rozbrečela) a tak může v klídku fandit ostatním a být nasraná na svoji lišku. No jo ale přístě se už třeba podaří sem totiž odolná jak bakterie a jen tak se nevzdám :-p

Pondělí velikonoční... v 7 ráno budíček a pápá rodino v rátím se ve 12... celé dopoledne sme s Qítkem a Beníkem proseděli v klídku u svratky, ti dva se koupali, já se učila češtinu a sice uschnu nebo co ale zato mě nebolela prdel a mohla jsem si v klídku sednout :-P :-D 

Dění posledních 14ti dní...

No začala bych asi smutným úrazem Beníka ( měho staršího psa), který utekl z kotce otvorem na misky a buď ho srazilo auto a nebo ho někdo dokopal. Každopádně na první pohled umírající Beník se pomalu zotavuje. Měl natrženou slezinu a celkově byl hodně dobitý. Do 14ti dnů by ale měl být v pořádku a Deník bude zase zdravý.

No buhužel budu pokračovat další smutnou zprávou a to tím že jsme s Qítkem opět nesplnili zkoušku Fpr 1, protože se Qítečko ztratilo na třetím úseku. Njn škoda ale co je to pes a né stroj a aspoň jsem díky značným střevním potížím trošičku zhubla. :-D

Dalsí zpráva... připravujeme se s Qítkem na další zkoušky a závody no ale... maturita mi funí za krk a 7.4. mě čekají písemné maturity tudíš musím shánět vědomosti :-(

Kralice nad Oslavou závody dle ZM beze stop

Jak jinak než budíček (no spíš budičééééék!!!!!), vylezt z vyhřátého pelechu a na 8 prej že naklusat na závody. Po marných pokusech Qítko někomu udat aby s ní šel sám sem se statečně nahlásila do kategorie ZM a ignorujíc bouřící se střeva vyčkávala na nástup...

No jo jako obvykle se Qítečko blbě vyhajalo a já si dovolila ji vytáhnout džív z jejich snů bůh ví o čem a tak se rozhodla že nejlepší asi bude naprostá ignorace vůči mé osobě. Ano odhadujete správně že mi tekly nervy a tak sem ji politicky vysvětlila že teda jako bude hold muset vnímat nebo ji vyměním za první srnu či lišku co potkám. No siče se tvářila uraženě ale poslušnost mi obešla na 46 bodů. takže celkem spokojenost (ikdyž mohlo by to být samozřejmě o dost lepší :-D).

Aaa obrany... myšlenky na wc jsou čím dál akutnější ale co na plat jdeme zabít strejdu figuranta a sr...í musí počkat. Na řadu jsme šli jako druzí tak sem si ještě rychle pozjištovala co vlastně máme dělat (no jo stejně jsme byli za blbce a museli se ptat rozhodčího a figuranta :-D :-D) každopádně 45 bodů a celkové první místo prej je naše no...

A jak dál? vyhlášení, pak sme si ještě kousli a jelikož už byli 4 tak tradá domů. Fotky budou slibuju ale až se ke mě dostanou...

Neděle v Kralicích

Začali jsme stopičkou... a ja to říct ve zkratce... stála za hovno... Shodli jsme se na tom, že je asi přestopovaná a tak jsem se rozhodla že stopu udělám do zkoušek už jen jednu a to spíše motivační než čuchací...

Následovalo kafe (bohužel bez panáka ikdyž bych ho po téé stopě potřebovala) aaa tetááá je tu a srna a Marek. No slááva ale že jim to trvalo. Tedy jdeme na poslušnosti a hodnej strejda nám i střelil (ještě že se netrefil :-D) reakci naštěstí ani srna ani Qítko, takže jsem si trochu zpravila náladu... :-)

Zase chvilka rozjímání a následovaly obrany... jojo a stále chčije a chčije takže tetka Weroniica zdrhla po prvním kole. Já s Qítkem vydržela až do zdárného konce. Obrana byla celkem pěkná (jen ty pouštěčky :-( ale ona to fakt jednou pochopí vždyt má delší vedení... :-D)

Jooo a fotky nemám... baterie vybitá... :-D

pátek 13. a Peťa Brhel (bráška) slaví 19.

No jo jako správní abstinenti musíme využít každé příležitosti, kdy zajít na ,,kofolu" aneb mi nepijem mi máme jenom vodku s ledem. :-D A tak i při příležitosti ¨peťulkových narozenin jsme vyrazili do hospůdky. Zúčastnění byli pouze 4 člověci a to Peťula, Weroniica, Marek a já, ale i tak to tam bylo moc fajn. No a já sice vzal afoťák, ale představte si... no zapoměla jsem fotit tudíš jen pár málo foteček...

    

No a na poslední fotečce je názorně předvedeno jak to dopadá když se jde nakupovat dárek se slovy fantazii se meze nekladou... No jo promiň peťulko ale na normální dárky máš přece normální lidi a ne mě a Werůůů :-D

 

10.3. Stopička :-)

Krásné počasíčko tak sme opět vyrazili na stopičku. Prej že potrénovat lomy takže 12 lomů, 2 obloučky a jeden ostrý lom. :-) Kroky jsem fakt nepočítala, pač jsem se ta kzamotala do lomů že nebyl čas. Aaaale konečně jsem nezapoměla foťák takže fotečky ve stopách... :-)

9.3. Pro změnu jsme byli na stopě :-D

No jooo zase jsme byli na stopičce (no nechoďte když je tak krásně...). Stopičku jsem udělala celkem dlouhou cca 500 kroků 3 lomy z toho jeden ostrej, jeden oblouček, tři předměty. Ani jeden úsek jsme nešli v řádku a musím říct že jde vidět malinký pokrok a z psíka obecného řádkového se stává pes který stopuje :-D (no ale je mi jasné že na zkoušce se předvede jak se sluší a patří na Qítko a rozhodne se že se jí nechce). Ha fotky... tak ty nemám :-D sakra tak já za to nemůžu že si na foťák vzpomenu vždycky až zapnu počítač... :-(

8.3. Stopička a poslušnost v Miroslavi

O půl osmé jsme měli s náhradní mamčou Zneňkou a bráškou Peťulkou sraz na cvičáku v Miroslavi. Přijela jsem dřív než oni a ani jsem nevolala SOS jsem ve znojmě :-D, tudíš cestu považuju za úspěšnou. :-) Nicméně Zdeňka s Peťou mi byli v patách a tak jsem si šli hnedka šlápnout stopičky. Půl hodinky starou, 3 lomy, 4 předměty. Než jsme šli šlapat, počasí bylo ideál, ale samozřejmě (nevím přoč se ještě divíme) než jsme je šli obejít tak fučelo. Stopička byla více méně úspěšná až na jeden zazděný předmět (něco si musíme nechat na příště že :-D) a to i mnou i qítkem (ještě je tu možnost že se šel projít...ten předmět samozřejmě :-D). Po mé stopě šla Zdeňka s Nobinkou na stopičku. Ta ji měla o dost delší, ale pěkně vypracovanou. :-) Než jsme do stopovaly, byl už cvičák plných lidí (a to se tam ani nic nerozdávalo :-D). 3lo se tedy hned na poslušnosti. Střelba už byla bez problémů tak jsme si odchodili cca ZM plus nějaké to odložení za pochodu. Pak jsme ještě zkoukli mladou krev neboli štěnááátka :-) a frčeli jsme domů. :-)

P.S. Baterky do foťáku jsem nabila nejsem přece sklerotik, ale nechala jsem je v nabíječce strčené v zásuvce :-D njn tam jim je hold dobře :-) no a z toho tedy plyne co? že fotky samozřejmě nemám :-P

Stopa 7.3.+ střelba

Stopička vlastní (nikomu se prej nechce do bahna takže mi nic jinyho než vlastní stopy nezbývají). Jen asi 250 kroků (fučelo že sem měla strach že budu pouštět draka pač mi Qítko vzlítne), trocha více vypamlskovana (zase kvůlí větru) jinak 3 lomy a 3 předměty. Šla moc pěkně, až překvapivě vzhledem k počasí. (ale známe Qítko a je mi jasné že na zkouškách bude zase dělat že stopu v životě neviděla :-D) Po stopě jsme trénovali střelbu(v odložení i při chůzi). Včera trošku jančila že je jako někde schovanej figurant a že ho jde najít, dnes už ale ani nemrkla takže to snad pujde. :-)

Stopáá

Stopička byla vlastní, cca 500 až 550 kroků, 3 lomy, 4 předměty a ani jeden usek v řádku... (at se neučí psík obecný řádkový :-D). No stopička byla moc pěkná ikdyž na druhou stranu ideal bezvětří a krásnej travnatej terén tak ještě aby nešla... stopiček ted bude hodně mámě před zkouškama ale pššššt :-)

Lyžovací den

No jo není to kynologická akce ale ptala jsem se Qitka a nic nenamitala. Tááákže lyže jsou tu. :-) ale veřtě že kdyby mě tam vlekaři se psem pustili tak jede se mnou.

Takže asi tak. Byli jakní prázdniny a ikdyž sem se teda statečně učila seč mi síly stačily, byla jsem tetkou Mončou vytažena do Olešnice na lyže ( v mém případě prkno). Njn o pul 4 budiček a frčela sem do Brna. U tetky silný kafe s frčelo se směr Olešnice (cesta proběhla dobře až na malou hádku s rádiem ale při přelazení sem dostala přes pracky se slovy Ondra tě zabije, takže sem mámlem musela zpívat :-D). Olešnice nad očekávání prázdná a tak jsme se urychleně odebrali na svah. Po třech jizdach se sakra všichni přiřitily a po 3 minutach jizdy a 45 minutach stání ve frontě jsme šli raděj okupovat bufet. (viz fotečky :-)). Kolem 12 cesta do brna... ale tak aspon sem se zpřijemnila čtvrtek (a tetka nesměj se mi já za to nemužu že mě funi za krk maturita)...

   

Všestranně akční víkend

Pátek ve jménu foopaa

Zběsilý úprk za školy a stíhání vlaku směr tišnov. Asi takto začíná náš akční víkend W+K. Stihnem vlak, dojedem k Werči domů, uděláme ze sebe dámy (jak by řekli někteří...než otevřeme pusu :-D), představíme se navzájem, nabereme Peťu se zbytkem smečky a jedeme směr Městské divadlo v Brně na premiéru muzikálu Bídníci. Celé představení jsme se veřte nevěřte chovali slušně. No dobře. Přiznávám že posledních pár minut jsme krapet ostudu dělali, ale tak s JITŘENKOU to jinak nejde... Pak už nás čekal jen velmi náročný raut a cesta do Tišnova. No aby zážitků nebylo málo, v Kuřimi jsme si popovídali se strejdama policajtama a takovejch tech věcech co k autu většinou patří. Sme ale holky pečlivý a vše sme měli v pořádku. Ve 3 ráno bylo konečně dobrou noc. :-)

 

Stopařská sobota

Ráno budíček tetku Werču doslova vykopat z pelechu a jelo se směr Drásov. Nabrali jsme Kerušu a Fordíkem (Kristiánem) si to šinuli do jižních krajin k nám domů do Němčic.  Jelikož stopařská sobota, tak se stopovalo o 107! Nejprve Qítko stopovalo moji stopu (popis bude na videjku :-P). Po té šla Kera Werčinu stopu (zrychlený film jako obvykle ale stopička byla pěkná!). Ve stopování byla krátká pauza, kterou jsme vyplnili poslušností na hřišti. Weru a Kera se trochu pohádali, Qítko se celkem snažilo (asi měla strach, že jí taky jedna přilítne jako Keruši :-D). A šlo se pokračovat ve stopách. Velké němčice - Brno (stopa dlouhá asi 30km, cizí - kladeč Já a fordKAča) ale Werča ji zvládla bravurdně a i obloučky stíhala. :-D V Brně byla výměna a šlapala Weru a Kristián (opět asi 30km) Brno - Tišnov a stpovala jsem já s KAčou. Stopa byla sice váhava a trochu jsme se báli, leč dojeli jsme do konce a nakonec i zalehli. Následvala Romantická chvilka pro Qítko a Chruse, ukecaná chvlika naší lidské smečky v hospodě a spánek. (musíme se přece připravit na závody :-D)

Závodnická neděle

Opět Weroniko táhni z postele a neser! (prej závodit nejde atd :-D) Vylezla a jelo sa na cvičák. Výkony kometovat nebudu. Od toho jsou rozhodčí a byli bysme tu ještě za týden. :-D No ale výsledky takové že Qítko předvedlo celkem pěknou poslušnost, získala 95b a byla první. Velká gratulace Werči a Chorusovi za 3 místo v kategorii ZVV 1 s 92 body a Keruši za ZM dospělí první místo s 45 body! Weruuuuu vím že jsme konkurence a měli bysme se nenávidět ale jedna ve dvou mluví za vše. :-D Další gratulace všem kolegům v KK Miroslav!!!  :-) nakonec jedna fotečka... W+K opět spolu..ani ty závody nás nerozhodí...

 

         

Další fotečky ostatních členů zde a na stránkách KK Miroslav.

Opět Kralice aneb zázraky se dějí :-)

Nj jako vždy budíček za tmy, naházet bordel do auta, ospalé Qítko do kenelky a jedem. Berem to přes Brno kde musíme přibrat granulky a mužeme pokračovat do kralic. colou cestu leje jako z konve ale statečně dorazíme do cíle. Spácháme nějakou tu poslušnost a za doprovodu stále ještě deště a poznámek typu však neboj ono se to za chvíli změní ve sníh jdeme kousat. A ted konečně ty pokroky... Qítečku asi koooonečně dochází povel PUST a tudíš se dostavily první okamžité pouštěčky bez pomoci. Nj déšt se pomale mění ve sníh (nevěřila sem ale uvěřila sem) a na druhé kolo už nastupujem na sněhu. Druhé kolo je ve jménu revírů a věřte nevěřte zvládli sme bez problémů 2 makety (njn do nedávna to byl nadlitský výkon...teda aspon pro mě...). Takže jsem z placu odjížděla sice promoklá až uplně všude ale spokojená a vděčná za pokroky. :-) no joooo fotky nejsou ale já ty baterky jednou nabiju :-)

Nedělní obrana aneb ladovská zimááááá

Jak jinak než budíček. Ten sem obšem neregistrovala a spala dál. V 8.15 jsem vyletěla z postele a v 9.30 už strašila na benzince že chci dávku pro mého alkoholika fordKA... Po řádném napití jsme vyrazili směr kralice. (mimochodem bez jídla či pití....jéééé já budu protivná). Huráááá jsme na místě. Se slovy ladovskáááá zimáááá za okny je... mířím na plac. Njn samozřejmě jsem vyhnána na poslušnost takže mi sklaplo. To mi ale dlouho nevydrželo pač slyším mohutné vrrrrrrrrrrrrrrr vrrrrrrrrrr brrrrrrm brrrrm a padam smichy k zemi. No joooo černovlasá blondýna přijelá  Ahoj tetkaaaa. Pak už to probihalo jako obvykle až na to že někoho z nas asi teď trošku bolí hlava (no jo drbny se sešli). Po obranách směr Náměšť, kruháč, pizzerie a čáááj. No jo cesta k tomu čaji byla trochu zajímavá... 20 a 40 km v hodině pač a protože silničáři ti se diví velice, že sníh jim zasypal silnice a tak tetka s letníma samochodkama doslova a do písmene bruslila po silnici. Ale zvládli jsme to. Weruuu zavolala sos tatikovi, vypili jsme čajika a já frčela domů. ale byla to pěkná akce takže příště frčímě rozhodně znovááááá 

VII. Ples kynologů

23.1.2009. Se v Hotelu Avanti (v Brně) konal již sedmý ples určený převážně kynologům a milovníkům psů, který pořádala Psí škola na ostrově.

A jak to všechno probýhalo... O půl jedné opouštím školu a tradááá šlechtit na ples (není to v mém případě nic jednoduchého, protože tužku znám tak možná na kreslení a šaty považuju spíš za trest než odměnu). Ve dvě hodiny telefon (Petula) Hlavou mi proběhne myšlenka že nemůže jít. Dozvím se ale že pouze nemá do plesu co dělat a tak ho odešlu za Vaškem a jdu se pustit do chystání. (Lépeřečeno Monča Hudcová se jde pustit do chystání mé osoby). Po nekonečných chvílích mučení je se mnou Monča hotová a já můžu vyrazit za klukama. Vyzvedla jsem je tedy v žabinách a frčeli jsme tramvajkou do města (prej pro penízky nebo co). Aje. Do plesu ještě hodina čas taaaakže jde se na Pivoooo  a hurá na smluvený sraz s Wendyskem, ta nás čekala před Avanti.

V Avanti ještě moc lidiček nebylo a tak jsme využili situace a vybrali nejlepší stoleček, hned u tanečního parketu. Nooo a už se hrnouu davy lidí...známé i neznámé tváře. O půl osmé zahájila Martina Vaškebová celý ples a následovalo vystoupení tance se psem a představení urozených dam (vše je na fotečkách). Po představení nastoupili na parket návštěvníci plesu, tudíš i mi. (Musím říct že jsem si skvěle zatančila a to jak s Vaškem tak s Peťou...jen doufám že sem jim moc nepodupala nožičky ). Nooo a potom se už jen tančilo a debatovalo s okolím. Potkali jsme spoustu starejch známejch taaakže jsou na světě nový ,,drby".

Asi v deset byla tombola (samozřejmě jsme nic nevyhráli, ale tak berem to tak že aspon to štěstí v lásce třeba bude) a po tombole jsme se měli přesunout na nějakou diskotéku. (nechtělo se mi opustit parket a tak sme si s Peťou ještě pár písniček neodpustili... njn ,,Božský Kááája"). Pak už jsme ale opravdu odcvalali do přistaveného kočáru (kočí byl Wendulčin bratříček...mimochodem moc milej člobrda) a odjeli směr centrum města. Na diskotéku nás však díky Mladším ůčastníkům zájezdu nechtěli pustit a tak jsme se po chvíli pochodování po Brně odebrali směr domov.Peťa pokračoval dále, Wendy s Bráškou jeli na Prasečák (diskotéka) a mě s Vaškem odvezli spinkat...

Nj když tyto řádky píšu, ležím v posteli s horečkou a jsem nemocná. To mě ale neodradí od účasti na dalších plesech!!! Musím uznat že se psí škole plesy opravdu daří!!!!

               

Návštěva pod mikroskopem :-D

Tak tohle miminko má 800 gramů a 4-5 měsíců... no prostě musela jsem si to vyfotit a dát to sem protože je to prostě neuvěřitelné že existuje něco tak strašně malého... (i Qittě se zdálo :-D ale to malé je tak strašně rychlé že sem je spolu nestačila vyfotit) Joooo a jmenuje se Fido a je to malej zabiják

       

Štědrej den aneb obžerství

Budííííííííííííííííííčééééééééééééék je tu štědrej den....takže pořádně naplnit nácky a jde se na věc... ozdobit stromeček, nachystat jídlo, uklidit atak dále. Oběd se skládal z kafe a čaje - chceme přece  vidět zlaté prase (teda né že bych se nemohla do toho zrcadla podívat dřív než večer). Konečně vše hotovo a jde se na hromadnou vycházku. No samozřejmě se z vycházky všici vyzuli tak sem šla sama. Teď už jen umýt a jde se večeřet!!!! Polívka, salát, ryba, řízek, cukroví,...no prostě všechno...Ještě umýt nádobí (ještě že některej chytrej člověk vymyslel myčku) a čekat na strejdu ježíška... Donesl toho hodně ale hlavně!!! NOŤAS pro Kačenku (teda né že bych nebyla celej rok hodná takže vlastně nechápu proč se divím) ale teda celkem mi mile vyrazil dech...Pak už jen televize, cukroví, víno a dobrou noc.... tady pár foteček...

     

Vzpomínka - Anča, Akim, Qítko, máti...prostě vše

   

Akim

     

Anča

    

Qítko mimi :-)

 

Já a mamka

     

Kubínská hoľa 2008

     

Vysočina jaro 2008

Obrany Kralice

 V sedum budíček, zatřepat s Kájou a můžeme vyrazit směr Kralice zakousnout toho strejdu Mildu. Čekala mě první delší cesta za volantem takže nervozita pracovala a já si ještě párkrát musela odskočit na wc  nic méně Kralice jsme našli a dokonce i živí a zdraví. No Milda ještě kecal v klubovně takže Qítečko čekala poslušnost. Konečně se strejda vykecal a šlo se kousat. Slečna Dutá hlava ale stále nechce pochopi že po povelu Půůůůůůst má vyplivnout rukáv z tlamy, takže obrany spočívaly v ustavičném vysvětlování tohoto povelu.  Ale já Qítkovi fandím a věřím že šikovnej strejda Milda ji to brzy naučí.  Nj foky no  tak přesně ty nemám ale tak příště určitě nabiju baterky do foťáku a to střevo vyfotím

Zuberec léto 2008

Na konci léta jsme navštívili slovensko, přesněji Zuberec. Čipování Qítka na poslední chvíli, zbalení věcí,kenelky, psa a 4 lidí do auta a můžeme vyrazit. Týden to vyl krásný ale tak posudte sami z foteček .

                                              

Stužkovací večírek

Ze stužkováku mám bohužel jen jednu fotečku ale tak sem si řekla že ji sem dám když ať mě znáte taky jinak než ve psím

Já a Barunka

 

Dovolená v Mariánkách

Byly prázdniny a mě se nechtělo sedět toma. Vznikl tedy nápad že pojedu s mamkou a jejím přítelem Kájou do Mariánských lázní. Byl to můj první týden po dlouhé době, který jsem strávíla bez psů, ale byl to fajn odpočinek. První 4 fotky jsou věnované Petrovi Brhelovi staršímu, protože si dělal srandu z lázeňské vody a střevních potíží a tak jsem mu udělala malý komiks...

Joooo a pozor na to mám nové rekordy a to MÍNUS 3 A SNÍH (což je zdokumentované na fotkách),

    

A tedy...začíná to na kolonádě...rudolfův pramen...který mamice moooc chutnal...a kam vedou všechny cesty...no přece na wc

 

                            

Exkurze po Brně

Počasí bylo krásne a doma šílená nuda a tak sme se s Marťou a Qítkem vydali na vycházku (pro některé to byl poznávací výlet) Udělala jsem i nějaké fotečky tak koukejte...

        

Vranov červenec 2008

             

Dovolená v O.Horách

                     

Obranářský víkend v Pohořelicích

 

Na víkend jsme dojeli už v pátek večer kvůli problému s odvozem. Nakonec se nás tam sešlo ale víc takže to bylo fajn.V neděli ráno kolem 9 se začalo kousat. Krom polední pauzy se jelo celý den. Večer jsme povzpomínali co všechno je potřeba oslavit a tak začala zábava. Kolem půl druhé zalehli i poslední opozdilci a ráno kolem 8 se opět začalo kousat. V neděli už tam bylo trošičku méně lidí a skončili jsme už v poledne. Byla to supr akce za kterou můžem děkovat Zuzi a Olinovi.  Doufám že jich bude více!!!!! P.S.fotky z obran budou zítra.

 

Voda květen 2008

 

Takhle jsme si užívali na vodě. Byla to úžasná akce, kterou jsem si fakt užila. Až na občasné drkotání zubama, když jsem se v noci probudila. Voda byla na to, že jsem jela poprvé trochu těžká, takže jsem občas i někde uvízla, ale díky kamarádům jsem se z toho bždycky dostala. :-) (s touto pomocí se nedalo počítat od Qítka, pač té nešlo o nic jiného než se dostat z lodě i za cenu toho že nás utopí :-P) Ale bylo to opravdu skvělé.Joooo a ještě něco. Měli jsme tu čest oslavit na vodě i Tomášovi narozky. :-) Jinak doufám že to vyjde a pojedeme zase. :-D

 
TOPlist