Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce


 

Víkend s Naďou 22.-24.7.

Tento víkend jsme pro změnu strávili na vesnici v Brně-líšní s Naďou a Narou. Zvládli jsme plno práce i zábavy. Stopy, poslušnosti ale i vejlety a blbnutí. Byl to super víkend. Bohužel ale bez foteček.

 

Víkend s Anetkou 15.-17.7.

Na víkend k nám přijela anetka a měli jsme opravdu akční víkend. V sobotu ráno se k nám přidali další kamarádi a vydali jsme se do třebíče, na koně a na vejlet a zakončili jsme vše grilovačkou. V neděli jsme s anetkou vyrazily na vejlet a na nové mlýny se vykoupat. Bylo to prostě super a máme skvělé fotečky.

 

LVT 2011 - Olbramkostel 1.-9.7.2011

V pátek po práci jsme s Qítkem a Tequilou vyrazili směr olbramkostel na výcvikovej tábor s Lukášem Krausem. Mimo tréninku hlavně s Tequilkou jsme si užili spoustu akcí jako karneval, karaoke, zumbu atd. Zároveň sme to pojali trošku i kulturně takže jsme si s pár kamarády vyrazili i do znojemského podzemí a na krokodýlí farmu. Tábor byl fajn a naučnej. :-)

Fotečky od Rodinky Brhelů otevřete kliknutím na foto - děkuju za ně

 

Tequilka poprvé na obranách

Na cvičáku jsme měli zkoušky a s nimi spojené i obrany. S qítkem jsme to vzaly jen tak polehoučku ale hlavně sme to šly poprvé zkusit s Tequilkou :-) Byla jsem zvědavá jak moc jí to půjde a musím říct že mě fakt překvapila. Byla z toho celá divá a fakt ji to i šlo. Je to moje šikulínka :-)

Fotkou otevřete fotečky z našich prvních zákusů strejdy figuranta. Za fotečky moc děkuju Helči Grzondzielové

 

Výběrová soutěž na Mistrovství republiky juniorů MSKS 4.6. Ostrava - kunčice

Minulý víkend jsme s Qítkem absolvovaly poslední výběrák ve Qítkově životě a sice výběrák MSKS juniorů. Ve 3 ráno jsme s Qítkem nastoupily do KAchničky a vyjelysměr Bzenec kde nás čekala Zdenča Dulovczová a její rodina. S nimy jsme dále pokračovaly za super nálady a atmosféry do Ostravy-Kunčice.

Na místě jsme hnedka vyrazily venčit a cvičit na plac. Už v tréninku jsme zjištovaly nedostatky pořadatelů a po té co se s jedním psíkem skácelo celé Áčko mi opravdu do smíchu nebylo. No co naplat snad to nějak zvládneme.

Vylosovaly jsme si s Qítkem 5. poslušnost v IPO2 no a hned po losování jsme odjely na stopy kde jsme vylosovaly poslední stopu naší kategorie. Čekání bylo opravdu depresivní už jen proto že přede mnou se vubec nedařilo a krom jednoho psíka stopu nikdo nedošel :-( No co na plat s Qítkem sme to pojaly tréninkově a vyplatilo se. Nervozita se nedostavila a tak nám Qítko odčuchalo 80 bodů.

Následovala dlooouhá pauza a na poslušnosti jsme nastoupily až po obědě. No jak to okomentovat... chodila už mi líp ale na to šílené horko to byl pěkný výkon... 88 bodů ( telátko mi opět oběhlo metrovku :-( jinak to byly malé ztráty za překusy atd.)

Po stopě a poslušnosti jsme byly průběžně první s celkem velkým náskokem a nejlepší stopou a poslušností v kapse.

No jo ale ta obrana :-( Makety oběhla :-) jenže přestala štěkat a pak se ještě přiřadila k noze :-D no nic nečekaného, útěk byl bombovej pouštěčka okamžitá... přepad psa.... nevím co se stalo bohužel nemám videjo ale každopádně si ta trubka narazila hubičku a zbytek obran doslova přetrpěla. Huba ji musela hodně bolet a odkousala to jen kvůli svému obrovskému srdíčku a chuti. nic méně ikdyž nikde z rukávu nespadla, zákus moc provést nedokázala a odešla se 70i body a pořádně naraženou čelistí :-(

Po obraně jsme skončily druhé, s rovností součtu bodů s prvním místem ale bohužel rozhodovala obrana. zárověň jsme si vybojovaly postup na mistrovství republiky MSKS 2011 dle IPO2.

Qítečko je opravdu bojovnice jak se sluší a patří a jsem na tu trubku moji moc hrdá.

Nic méně co se týče shrnutí, asi jsem se moc zhýčkala v ČKS ale byla jsem zklamaná. Ve Veřovicích(VZ ČKS) i v Bzenci (VZ MSKS) měli super organizaci. Ale tady jsem si bohužel připadala jako na propagačním večírku.... neustálá propagace spooousty sponzorů (od kterých jsme pak dostaly 3 kila granulek a někteří ani to ne a jednu igelitku, u ocenění nejlepších stop poslušností a obran se to nějak všemožně spojovalo a odměna...jedna konzerva- tomu moc motivace mládeže neříkám), nemluvě o tom že se mikrofon vůbec nedostal k rozhodčímu (třeba aby mohl oznámit výsledky startujících) a vrchol všeho byl když během poslušností kdy se psovod, rozhodčí a hlavně psík musel soustředit na výkon někdo do mikrofonu začal vyhlašovat že je v kantýně grilovaný hermelín a at si všichni dojdou mi připadlo opravdu neprofesionální a zvláštní....

Jinak velké díky patří Rodince Dulovcz§ kteří mě vzali sebou a celou dobu se o mě ,,starali" a udělali veškeré fotečky. Díky :-)

 

 Výběrová soutěž  na Mistrovství republiky juniorů ČKS 28.5.2011

V pátek po práci opět odlet.... tentokrát se obětovala Peťa Hrušková a jela se mnou na vejlet neznámo kam.... neboli Veřovice...kde to je? V pátek sme opět stihly trénink na super krásném place (hřistě) a ubytovali se taktéž ve skvělém penzionu Danka (můžu vřele všem doporučit).

Ráno za doprovodu vydatného deště jsme vyrazily zpět na hřiště. Následovalo losování, předpes a stopičky... Pršelo opravdu vydatně takže než jsme se dostaly na poslušnosti na place už stála voda... v takých podmínkach jsme s Qítkem v životě necvičily ale předvedla se celkem pěkně. Pokazila si akorát polohy a vysílačku jinak se mi to opravdu líbilo. Obrany už byly horší ale nějak jsme to zvládly... celkem 2 místo :-)

Pak už jen dloooouhá cesta domu s jednou jedinou vidinou.... teplo, sucho, klid, spánek...

Děkuji Peťi že to se mnou vydržela a děkuji Zdeňce za podporu na telefonu.

Jen ještě jedno musím zmínit. Do ČKS  jsem jela ze zvědavosti jak to tam asi bude vypadat. A musím řict že jsem byla  opravdu nadšená. Organizace byla naprosto skvělá a mládež se má v ČKS opravdu skvěle. :-) a když si vzpomenu na jihlavu... prostě před Veřovicema s ČKS smekám... :-)

Fotečky jsou v blbé kvalitě ale počasí fakt nepřálo... najdete kliknutim na foto...je tam i video z kontroláku :-)

 

 

VZ na mistrovství MSKS Jihlava.20.-22.5.2011

V pátek po práci jsme s Qítkem a Zdeňulou Brhelovou vyrazily na další výběrák. Tentokrát do Jihlavy. Po cestě jsme potkaly pár velkejch lijáků ale vše jsme zvládly dobře. V pátek jsme stihly ještě malý trénink na place a jelo se bydlet. Zamluvené ubytko jsme s nechutí opustily a nakonec zakotvily v autokempu Pávov. Zašly jsme na vykázku do lesa, večer pokecaly s pak už jen probuzení do dalšího, náročnýho dne...

V sobotu se začlo losováním. Počasí vypadalo ideálně, bylo pod mrakem a celkem zima. Losování proběhlo formou hromadného náletu na bednu s igelitkama.... vylosovala jsem si číslo 7... jooo super pujdu na začátku... jenže nemilé překvapení... pořadatelé potřebují na vše hromadu časi a tím pádem 7 nastupuje na plac přes pravé poledne.... No celkově s organizací placu a všeho ostatního sem byla dosti zklamaná ale co už podmínky byly pro všechny stejné a někdo je hold zvládl někdo ne. S Qítkem jsme bohužel byly v té druhé skupině a tak jsme po poslušnosti a obraně odstoupily ze závodu...

v Jihlavě jsme ovšem zůstaly se Zdeňulí až do neděle a užily si ještě sobotní odpoledne pěkným vejletem v přírodě.

Mé obrovské díky patří Zdeňulce za to že jela se mnou, děckám co příjely poporovat a fandit...podržet když to nešlo... a velké díky rodině za pomoc která není vidět... za hlídání ostatních psů atd... Co já bych bez vás všech dělala :-)

Jinak foteček mám tentokrát spoustu.... od Janči vyhnalíkové ( všechny zde http://qwenca.rajce.idnes.cz/2011_04_21_Vyberovy_zavod_Jihlava_-_Kacka/# ) od Rodinky Brhelů a od Helči Grzondzielové ( všechny zde http://helis5.rajce.idnes.cz/Vyberovy_zavod_Jihlava_21._22.5._2011/# )

hodila jsem je všechny dohromady na své rajče... zobrazíte kliknutím na foto...

 

Takový pohodový víkendík 7.-8.5.2011

V sobotu po obědě jsme s holkama (Qítkem a Tequilou) vyrazily na návštěvu do Olbramek za Zdenčou. Tam jsme se společně vyřádily na zahradě a jelo se na cvičák. Na cvičáku se k nám přidala ještě Peťa a Britňák. S Qítkem jsme si jen tak trocha boblbly a udělaly odkládačky. Zkusila jsem si poslušnost z Britňákem. Bylo to uplně něco jiného ale dělá se s ní dobře Peti. :-) Zdenča si se Šerbíkem zkoušela nějaké to IPO a Cailou s Tequilkou se hlavně očně kontaktovaly, krmily, a vzájemně rdousily :-D

Bylo to moc super odpoledne ale fotečky bohužel nejsou žádné.

V neděli jsem nalodila do KAchny všechny zvířata ( Beníka. Qítko i Tequilku) a jelo se do Otnic za Mončou, její mamčou a Casiopeou. Po prvotním histerickém záchvatu, kdy si Tequilka hrála na malé milé štěňátko se obě holky (Casiopea i Tequilka) báječně vyřádily. Ale aby to nebylo jen o hře samozřejmě se i cvičilo. Já s holkama dělala stopičku a Tequilka s Casiopeou se učily i nějaký ty oční kontaky, přivolání atd. :-) No byl to parádní celý den. Beník si ho užil vyhříváním na sluníčku a holky lítáním. Qítko šikanovalo Mončinu mamču s balonem a tak sme si to všichni užily.

Z neděle už fotečky máme a myslim že některé se fakt povedly - zobrazíte kliknutim na fotku :-)

      

Výběrový závod na M MSKS Ostrava - Poruba 22.-24.4.

V pátek jsme v poledne s Qítkem, Anetkou a GPS Cecilkou vyrazili na výběrák do Ostravy. Cesta byla dlouhatánská, navíc pro mě dosti náročná ale i přesto jsme úspěšně dorazily do cíle.... Po příjezdu na cvičák jsme povenčily a šlo se na plac. Už po pátečním tréninku mi bylo jasné, že se Qítkovi plac moc nezamlouvá a že se jí cvičit prostě nechce... Tak jsem zase všechny naložila do KAchny a jelo se bydlet. Ubytování bylo naprosto báječny....až na tu diskotéku do 4 do rána která byla bohužel přímo pod naším pokojem :-(

V sobotu ráno jsme vyrazily zpět na cvičák. Celkem hodně otrávené protože obloha byla bez mráčku a velké horko bylo už v 6 ráno. S Qítkem jsme vylosovaly č. 17 tzn. v sobotu 13.20 poslušnost a potom obrana a v neděli 9.30 stopa. Zklamaná jsmem se vydala zpět na hotel a modlila se aby se do odpoledne zatáhlo...

Nastoupily jsme na poslušnost. Na cvičáku byla opravdu výheň. Nikde ani mráček a bohužel se nám to dosti podepsalo na celé poslušnosti. Odešly jsme se 77 body. S opravdu velikánským strachem jsem nastupovala na obranu protože fena byla opravdu unavená. Naštěstí při obraně hooodně ožila. Odnesla si 81 bodů ale mě se její výkon opravdu líbil. :-) S lepší náladou jsme tedy odjely na hotel odpočívat na nedělni stopu.

Celou noc pršelo a i ráno bylo dosti pod mrakem. Počasí nám tedy konečně začlo hrát do karet. Na stopu jsem ale nastupovala ohromě vynervená kor po předchozím neúspěchu v Bzenci... Qítečko ale překvapilo a odešlo s 85 body... naše standartní přecházení lomů.... jinak stopa fakt moc pěkná :-)

Celkově tedy 243 bodů, složená zkouška IPO3 27. místo ze 45 startujících a ohromnej zážitek z celé akce......

Chtěla bych strašně moc podekovat Anetce Bartošové která i přesto že má před maturitou jela do Ostravy se mnou a celou dobu mě podporovala a dělala mi ,,poskoka" a druhé obrovské díky rodince Brhelů a všem přátelům kteří se na mě nevykašlali a pomáhali mi s tréninkem a pak ohromě fandily ze Zbraslavi a podporovali po telefonu. Moc si toho vážím..... děkuju

Jinak na Qítko jsem hrdá a ohromně spokojená. Ikdyž ji ta poslušnost fakt nešla dostala se tak daleko.... Pro mě prostě vyhrála už dávno když úspěšně vyhrála boj se svojí zdrátovanou čelistí.... Jsi moje bojovnice Qítko...

Jinak pár foteček od Anetky - bohužel technika selhala ale třeba nás někde někdo blejskl a něco ještě doplnim.

První fotečka je odkaz na poslední trénink před výběrákem a druhá fotečka na výběrák od Anetky. Třetí fotečka viz .http://www.drakedrago.estranky.cz/

   

Výběrový závod mládeže a juniorů MSKS v Bzenci - 16.4.

16.3. jsme s Qítkem startovali na Výběrovém závodě juniorů v Bzenci, dle IPO 2. Rozhodčí byl pan Bořuta a figuroval Pavel Soukup. Bohužel body jsme na mistrák neudělaly protože nám nevyšla stopa ( 59bodů) bohužel Qítko se pár kroků před koncem stopy rozhodla že už to nedojde. Hold neměla svůj den což se projevilo ve všech disciplínách ikdyž ne bodově. Na posloušnosti Qítko odešlo s 87 body - 5 bodů ztratila protože si nedesla ale zůstala stát a 5 bodů jsem jí ztratila já za špatné hození činky takže metrovku jednou oběhla. Obrana byla naprosto parádní až na váhavé pouštění předvedla super výkon a 88 bodů. Takže body nám nevyšly ale byl to super den a super akce. A moc moc moc děkuju Zdeňce a Peťovi Brhelům a Peti Hruškové za podporu, odvoz, ocení, natáčení a prostě za vše byla s váma fakt sranda :-)

Fotky zobrazíte kliknutím na fotku. Moc za ně děkuju Zdeňce a Peťovi Brhelům

 

13.4 Zlobivé trio

Tequilka už je na trvalo doma a tak jedeme ve stylu intenzivního seznamování. Nicméně mezi Qítko a Beníka už bezvadně zapadla. Už se i ona otrkala no a takto to u nás teď vypadá... :-) ( viz fotečky)

 

25-27. Víkend ve stylu seznamování ;-)

V patek po práci jsem si domů dovezli na návštěvu malou Croyance Olbramovický kvítek (Tequilu). Na Tequilku tu čekalo spouuuustu nového. Ale se vším se statečně ,,poprala" A bombově se u nás zabydlela :-) Celou rodinu až na Qítko si ochočila. :-) Qítečko si hrálo na velkou žárlivku ale když se nááááhodou zapoměla začla s Tequilou blbnout taky takže opravdu pohodička ;-)

Fotečky ze společného seznamování jsou zde... klikněte na fotečku

 

19. a 20.3. Trénink Miroslav a Bzenec

V sobotu po obědě jsme s Qítkem a Beníkem vyrazili k nám na cvičák. Zvládli jsme prošlápnout poslušnost, potrénovat odložení a už se na cvičák hrnuly lidičky na obrany s Joškou Šestákem. Aaa nemohli chybět ani Brhelíci kteří dovezli malou Croyance (Tequilu) a Cailou. Ty byly na cvičáku okamžitě jako doma a prokoumaly  celý cvičák včetně psů a lidí. :-) Obrany byly super, jeli jsme s Qítkem a Joškou ve dvojkách a bylo to fajn. :-) Malé holčičky se suprově adaptovaly na nové prostředí, blbly s Joškou i se všema okolo...viz fotečky za které moooc děkujeme Helči Grzondzielové :-)

V neděli ráno jsme S Verčou Jandovou vyrazily trénovat do Bzence. Sjeli jsme si obě poslšnosti kde až na malé drobnosti spokojenost a myslím že i u mě i u Verči. Po poslušnostech jsme si mákly na revírkách a celý trénink zakončili obranama. :-) Moc děkuji členům Bzence za super podmínky a poskytnutí placu obvzláště Zdenči a panu figurantovi. Díky moc :-)

   

Všechny fotečky od Helči                      Malá Croyance (Tequila)                       Qítko a Ampla                    

12.3.2011 Trénink :-)

Po dlouhé době přináším zase jednu aktualizaci. :-) Vyrazily jsme s Qítkem na letošní první stopičku a musím žíct že paráda :-) Qítko makalo a snažilo se. Až na ty lomy :-( ale ty asi už budem přecházet standartně šla pěkně :-) Po stopičce jsme odhrčeli do Olbramovic za rodinkou Brhelovic, ti mě odchytli hned po cestě a jako kulturní vložku jsem zavítala na karneval (byl pro děti ale nejvíc řádili rodiče... jeeeee ja bych se tam tak vyřádila :D) a pak se jelo na poslušnosti. S Qítkem jsme prošly co se dalo, makala suprově i když partička rádoby fotbalistů musela vylezt s balónem a přímo pod nosem ji ho kopat. :-) Takžr všestranná spokojenost Qítko balon vubec nezajímal. No a pak jsme do večera už jen kecaly :-) Díky rodince Brhelovic za kulturní vložku a Zdeňce s Peťou a Peťou za výpomoc na poslušnostech. Zase to doufám zopakujem.

Fotečky Od Peti Hrušky za které moc děkuji :-)

 


 
TOPlist